Simon Zoltán - 2018. szeptember 22. szombat 17:13
Kemenes bravúrjával indult a meccs.
Kép forrása: Nemzeti Sport
Körösladány MSK - Budaörs 2-8
Körösladány: Nagy Ruzsa, Burai, Hajdu, Knyihár, Bozsó, Bagyinszki, Papp, Zelenyánszki, Zsíros, Szántó
Cserék: Zsibrita, Juhász, Farkasinszki, Fülöp, Krajcs, Laksteter
Vezetőedző: Fodor Sándor
Budaörs: Kemenes, Marques-Ariosa, Vincze, Kékesi, Fényes, Sajbán Miklós, Végh, Lengyel, Fejős, Csiki, Medgyes
Cserék: Demjén, Sajbán Máté, Gyurácz, Kesztyűs, Fodor, Ódé, Deli
Szakmai Igazgató: Bognár György

PERCRŐL PERCRE

A mérkőzés végeredménye: Körösladány-Budaörs: 2-8 ( 0-2 )

A játékvezető lefújta a mérkőzést

86' GÓL! Knyihár érkezett a beadásra jó ütemben és Kemenssel szemben a jobb alsóba passzolt 2-8

83' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!! Medgyes remekül indult el a szélen, beadása maga elé pattant, majd a bal alsóba tekert 1-8

80' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Sajbá Máté centerezett középre, Fejős remekül érkezett, és a bal felsőbe lőtt 1-7

75' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLL!!!!! Marques-Ariosa remekül passzolt középre, Sajbán Miklós érkezett középen és passzolt a rövid alsóba 1-6

73' Sajbán Máté harcolta ki magának a helyzetet, emelését Nagy könnyedén védte

72' Cserél csapatunk, Lengyel helyén, Kesztyűs a pályán

70' Papp lövését védte remekül Kemenes

67' Medgyes sarokkal indította Véghet, aki remekül indult el a labdával, Nagy remekül lépett ki a kapujából, és szedte fel a labdát még a lövés előtt

65' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLL!!!!!! Fejős érkezett a hosszún remekül, vissza passzát Sajbán Miklós remekül lépte át, érkezett Lengyel, lövése a kapu jobb alsó sarkába landolt 1-5

63' Kemenes hatalmas bravúrral védett közeli fejest. A sarokrúgás veszélytelennek bizonyult

61' GÓL! A frissen beállt Laksteter kapott remek labdát a tizenhatoson belül, majd passzolta el a labdát, a kilépő Kemenesmellett 1-4

59' Cserél a hazai csapat, Bozsó helyén, Laksteter a pályán

57' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!! Sajbán Máté kapott remek labdát les vonalban, átvételt követően, a jobb alsóba passzolt 0-4

55' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!! Sajbán Máté harcolt ki büntetőt, a labda mögé Lengyel állt, aki higgadtan a bal felsőbe helyzett 0-3

54' Fejős remek egyéni megmozdulását követően passzolt középre, Végh lövését Nagy védte remekül

52' Vincze beadásásra érkezett remekül Sajbán Máté, fejese a bal kapufa mellett hagyta el a játékteret

51' Bozsó kapott sárgalapos figyelmeztetést földhöz vágott labdáért

49' Bozsó került helyzetbe a tizenhatos előterében, lövése a kapu fölé szállt

Elkezdődött a második félidő

Félidőben cserélt csapatunk, Csiki helyén, Sajbán Máté a pályán

A játékvezető lefújta az első félidőt

44' Csiki és Fejős remek összjátékát követően jutott előbbi lövéshez, próbálkozása a kapu fölé szállt

40' Végh jutatta a kapuba a labdát, a játékvezető közbe fújt kapus támadás miatt, így sajnos a találat érvénytelennek bizonyult

37' Burai lövése ment el a bal alsó mellett centikkel

35' Medgyes remekül tekert középre, Fejős érkezett a hosszún, a labdába még egy védő beleért, így szögletet végezhettünk el, a sarokrúgás veszélytelennek bizonyult

33' Medgyes kapott sárgalapos figylmeztetést elkésett  belépőért

25' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLL!!!! Fejős beadása érkezett jól a belső védőnek aki megpróbálta haza adni a kapusnak, erre remekül csapott le Csiki aki kíméletlenül fel varrta a bal felsőbe 0-2

19' Kisebb tüzijátékot rendezett a hazai csapat, szerencsére mind a három lövésbe a védőink tudtak belevetődni

15' GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓLLLLLLLLLLLLLLLLL!!! Medgyes kapott remek labdát majd a kapussal szemben a bal alsóba gurított 0-1

12' Csiki lövése szállt a kapu fölé

10' Marques-Ariosa védekezett remekül a tizenhatoson belül, a játékvezető sípja néma maradt pedig a hazaiak stábja és a szurkolók is büntetőt reklamáltak

7' Csapatunk játéka dominál, de nagyobb helyzetet nem tudtunk eddig kialakítani, a hazai csapat elég keményen védekezik

3' Veszélyes kontrát vezetett a hazai csapat, Vincze remekül ért vissza és szögletre tisztázott. A sarok rúgás veszélyesnek bizonyult, Kemenes hatalmas bravúrral mentett lábbal a beadást követően