A 87. és a 88. percben ítéltek 11-est az éllovas ellen – reakciók

Elképesztő meccse volt a Gyirmótnak.

TISZAKÉCSKE VSE–GYIRMÓT FC GYŐR 3–4 (1–3)
Gólszerző: Lázár P. (0–1) a 22., Puskás Z. (1–1) a 35., Szarka (1–2) a 42., Herjeczki (1–3) a 45., Benkó (2–3) a 46., Szarka (2–4) a 77., Kardos N. (11-esből, 3–4) a 87. percben

Elképesztő, hétgólos meccset nyert meg Tiszakécskén a Gyirmót, és mivel a ZTE 2-1-es vereséget szenvedett a Csákvár otthonában, az élen vonulhat téli pihenőre. A gyirmótiak ellen két tizenegyest is ítéltek 1 percen belül a 87. és a 88. percben, ám csak az előbbi tudták gólra váltani, utóbbi a kapufán csattant.

Szabó István: – Nehéz mérkőzést játszottunk, nem gondoltam, hogy három gólt is szerzünk, illetve kihagyunk több helyzetet és egy tizenegyest, ami miatt nem értük el legalább a döntetlent.

Szepessy László: – A Tiszakécske rengeteget fejlődött az augusztusi, első mérkőzésünkhöz képest, a helyzetek alapján azonban megérdemelten nyertünk. Arra, hogy egy perc alatt két tizenegyest is ítéltek ellenünk, nem lehetett számítani.