A friss szerzemény villanása is kellett a Szpari sikeréhez

Dorog – Rudolf Gergelyt le, Sitku Illést becserélték a rangadón.

Mint arról beszámoltunk, a szerdán csúfos vereséget szenvedő Nyíregyháza a 7. fordulóban a Dorog otthonában tudott nyerni 1–0-ra. A vendégek vezetőedzője, Mátyus János több poszton változtatott a legutóbbi kezdőhöz képest, de a győztes gólt mégis a csereként beállt Dragóner Filip szerezte a frissen szerződtetett, néhány hete még a DVSC-st erősítőTisza Tibor passzából.

A gól története a nyiregyhazaspartacus tudósítása alapján:

A 76. percben megszerezte a vezetést a Szpari ! Tisza végzett el szabadrúgást, majd középre szállt a labda, Dragóner Filip pedig a kapuba fejelt, 0-1!

NB II, 7. forduló

Dorogi FCNyíregyháza Spartacus 01 (00)

G.: Dragóner (76.)

Dorog: Szemerédi – Fekecs, Berkó, Bora, Fürjes, Kovács, Hartyán(Icsó 54.p) , Mészáros(Sitku 79.p), Medgyes, Grabant, Perovics (Vígh 54.p). Vezetőedző: Németh Szabolcs

Nyíregyháza: Hermány – Szokol, Rubus, Dvorschák, Barna (Dragóner a szünetben), Holdampf, Tamási, Rudolf(Ur 82.p), Pálinkás, Tisza, Pölöskey(Harsányi 66.p). Vezetőedző: Mátyus János