A mellőzött játékos bombagóllal jelezte, bízhatnak benne Kisvárdán

Pécs – Az i-re a pontot a csapat gólgyárosa tette fel a baranyai városban.

Mint arról korábban beszámoltunk, a Kisvárda idegenben, a Kozármisleny vendégeként nyert 2–0-ra a z NB II 5. fordulójában. A pécsi találkozón Fodor András szerezte az első gólt, aki az utóbbi időben nem nagyon élvezte Révész Attila szakmai igazgató bizalmát. A ballábas játékos azonban gyönyörű góllal jelezte, talán több lehetőséget is érdemelne Kisvárdán. Az i-re a pontot a vendégek gólgyárosa, Rajczi Péter tette fel a baranyai városban.

Gólok története a szon.hu tudósítása alapján:

63. perc: Berke rövid felszabadítása után Fodor András 18 méterről a jobb felső sarokba lőtte a labdát, 0–1.

65. perc: Gyönyörű kisvárdai támadás futott végig a pályán, ennek végén Erős Gábor átadásából Rajczi közelről, a kapus alatt lőtte a hálóba a labdát, 0–2.