A végén jött a dráma a Vasas meccsén – eredmények, tabella

Háromgólos rangadó Győrben!

A Vasas hiába játszott bő egy félidőnyit emberhátrányban, egy 91. percben szerzett góllal mégis legyőzte a Duna Aszfalt Tiszakécskét az NB II 28. fordulójának késő délutáni mérkőzését. Az angyalföldiek nyerőembere Király Botond volt.

A Győr és a Békéscsaba igazi rangadót vívott egymással, a vendégek 2-0-ját követően a hazaiak csak egy találattal tudtak válaszolni – a lilák továbbra is őrzik halvány reményüket a feljutásra.

A kora délutáni mérkőzésekről a linkre kattintva érhetőek el részletek.

Eredmények:

Vasas FC–Tiszakécske 1–0 (Király B. 91.) (Kiállítva: Lakatos Cs. 44. – Vasas)

ETO FC Győr–Békéscsaba 1–2 (Andrics 63., ill. Szatmári I. 43., Viczián 53.)

Korábban:

BSS Monor–Balmazújváros 2–1 (Asztalos 58., Hunya 90., ill. Kóródi 12.)

BFC Siófok–Kaposvári Rákóczi FC 0–2 (Ádám M. 43., Tömösvári 53.)

Csákvár–Nyíregyháza Spartacus 0–3 (Hornyák 5., Rokszin 8., Kártik 88.)

Mosonmagyaróvári TE–Gyirmót FC Győr 2–1 (Eszlátyi 65., 84., ill. Lipták 12.)

Budaörs–Soroksár 0–1 (Orosz M. 66.)

Ceglédi VSE–Dorogi FC 2–2 (Varjas Z. 47., Kárász 80., ill. Lénárth 14., Szedlár 58.) (Kiállítva: Kitl M. 78. – Dorog)

Kazincbarcika–Budafoki MTE 2–1 (Fótyik 17., 65. – a másodikat 11-esből, ill. Kulcsár K. 50.)