Magyarország - A Paks nyert, a DVTK kikapott, a Vasas edzője is betalált.

Puskás Akadémia – Gyirmót 2-0

Puskás: Pogacsics (Hegedűs L.)  – Heffler T., Fényes (Tar), Spandler, Forró (Pekár) – Zsidai, Sándor Gy. – Molnár Cs., Lencse (Óvári), Nagy Zs. – Tischler (Gajdos)

Gyirmót: Sebők Zs. (Hrabina) – Áchim (Nagy S., Dávid), Jancsó (Lázár P.), Bojovics (Szekeres A.), Présinger (Paku) – Kiss M., Filkor (Szabó T.) – Gyurján B. (Nagy O.), Simon András (Orovecz), Sallói D. (Aranyosi)  – Novák (Tóth N.)

G: Nagy Zs., Pekár

Az első félidőben a vendégek voltak aktívabbak, a 33. percben egy kapufáig is eljutottak. A 0-0-s első félidőt követően, a gyirmótiak mestere, Urbányi István hét játékosát, míg a felcsútiak trénere, Szijjártó István négy emberét cserélte le a kezdőcsapathoz képest. Pályára lépett, és egyben debütált is a felcsútiaknál, a frissen érkezett Hegedűs Lajos, illetve a Gajdos-Pekár-Tar trió.

A gólok története a puskasakademia.hu beszámolója szerint.

Az 58. percben a tizenhatos sarkáról Nagy Zsolt vágott óriási gólt Hrabina kapujába, így a Puskáshoz került az előny. 1-0!

A 64. percben Heffler futott el a jobb oldalon, beadására tökéletesen érkezett Pekár és kettőre növelte a különbséget. 2-0!

MTK-Siófok 2-2

Változatos. négy gólt is hozó mérkőzésen tesztelte a pillanatnyi formáját az MTK és a Siófok.

A gólok története az MTK Facebook-oldalának a tálalásában.

A 29. percben megvan a vezetés. Szatmári István lövése még kipattant, de a labdára Torghelle érkezik és besodorja a kapuba. 1-0!

A 35. percben Petneházi Márk találatával egyenlítenek a vendégek. 1-1!

A 64. percben Torghelle szerezi meg a labdát, majd átemeli a kiérkező kapuson, ezzel ismét az MTK-nál az előny. 2-1!

71. perc Kozma Richárd egyenlít ki a Siófoknak. 2-2!

Szolnok-Vasas 0-2

Szolnok: Somogyi – Hajba (Magyar), Tóth P., Balogh M., B. Tóth – Kovács O. (Berdó), Kenderes, Tóth L., Rokszin – Dedics (Török M.), Pantovics

Vasas: Póser – Debreceni, Vaskó, Hangya – Kulcsár T., Czvitkovics, Murka, Remili  (Berecz) – Ádám M., Saglik, Pavlov (Ferenczi I.)

G: Kulcsár T. (20.), Ferenczi I. (65.)

Kulcsár Tamás első mérkőzésén megkezdte a góllövést a Vasasban. Az NB I éllovasa magabiztos győzelmet aratott. Az angyalföldiek második gólját az erőnléti edző Ferenczi István szerezte.

A gólok története a vasasfc.hu tálalásában.

20.p.: Remili baloldali beadását, Kulcsár belsőzte a kapu jobb sarkába a balra elmozduló kapus mellett, 0-1!

65. p.: Saglik löbbőlte be a labdát Ferenczihez, aki jobbal, higgadtan 5 méterről a kapus mellett a bal sarokba belsőzte a labdát, 0-2!

Diósgyőri VTK – Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 0-3 (0-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Nagy Róbert (Varga Zsolt, Márkus Tamás).

DVTK 1. félidő: Rados – Lázár, Lipták, Mahalek – Vela, Nono, Oláh B., Nikházi, Németh M. – Bacsa, Makrai. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

DVTK 2. félidő: Antal – Lázár, Lipták, Németh M. – Vela, Nono, Oláh B., Nikházi, Kitl – Novothny, Griffiths.

Balmazújváros 1. félidő: Szécsi – Bokros, Papp F., Bakos, Hadházi – Balogh K., Bódis, Fekete, Kovács Á. – Vajda, Farkas B. Vezetőedző: Feczkó Tamás.

Balmazújváros 2. félidő: Gazsi – Németh Á., Rus, Tamás L., Virágh – Vachtler, Varga K., Sigér, Kapacina K. – Máté J., Vólent.

Az első félidőben a válogatottbeli kötelezettség és a sérülések miatt sok hiányzóval felálló DVTK járt közelebb a gólszerzéshez, de Nikházi Márk révén csak kapufáig jutott, a második játékrészben azonban három gólt szereztek a vendégek – jelezte a miskolciak honlapja.

A gólok története:

51. perc: Egy baloldali vendégszöglet átszállt középen mindenki feje fölött, az újabb beadásba középen szerencsétlenül ért bele Németh Milán, öngól, 0-1.

55. perc: Diósgyőri labdaveszés után gyors vendégtámadás, amit Varga Kevin fejezett be, 0-2.

87. perc: Vólent Rolant indult meg egyedül egy védőkről lecsorgó labdával a kapu felé, és kihasználta a ziccert, 0-3.

PAKS–KOZÁRMISLENY (NB II) 2–1 (1–1)

PAKS: Kemenes (Székely, a szünetben) – Bagó (Fejős, a szünetben), Kovács, Gévay, Szabó J. – Papp K. – Koltai, Kecskés T. (Kesztyűs, a szünetben), Bertus (Laczkó, a szünetben), Haraszti – Vernes  (Jelena, a szünetben)

Gólszerző: Vernes, Koltai, illetve Tóth M.

A gólok története a paksi honlap tolmácsolásában

26′ Egy felpasszolt labdával Tóth M. lefordult védőjéről és 22 méterről nagy gólt lőtt a jobb felső sarokba. 0-1

42′ Haraszti kényszerítőzött a bal oldalon, beadását Vernes átvette, majd higgadtan a jobb alsó sarokba passzolta. 1-1

79′ Jelena lekészítését Koltai 14 méterről helyezte a bal alsó sarokba. 2-1