Bognár György csapata megtréfálta a Kaposvárt

Nagyon peches meccset játszottak Waltner Róbert játékosai.

Kaposvári Rákóczi FC–Budaörs 0–2 (Sajbán Máté 17., Fejős 86.)

A 23. forduló zárómeccsét a Kaposvár a Budaörs ellen vívta. A Rákóczi nem tudta kihasználni a Gyirmót botlását, Waltner Róbert csapata 2-0-s vereséget szenvedett hazai környezetben. A budaörsieknél Sajbán Máté szerezte meg a vezetést, majd a hajrában egy sakk-matt helyzet végén Fejős tette fel az i-re a pontot.

A meccs krónikájához hozzátartozik, hogy a Kaposvár a második félidőben büntetőhöz jutott, de Ádám Martin nem tudta gólra váltani a tizenegyest az 58. percben. Waltner Róbert nem csak a vereség miatt bosszankodhat, hiszen Nagy Richárd súlyosnak tűnő sérülést szenvedett.

A délutáni meccsekről itt olvashatnak, míg a Békéscsaba-ZTE összefoglalájót itt találják.

A tabella a linkre kattintva érhető el.

Eredmények:

Budafoki MTE–BFC Siófok 2–1 (Kovács D. 39., 82. – a másodikat 11-esből ill. Magasföldi 34.)
Csákvár–Vasas FC 2–3 (Simon M. 68., Nándori 91., ill. Szatmári L. 43., Balajti 52., 83.)
ETO FC Győr–Monor 2–1 (Szimcsó 60., Lovrencsics B. 74., ill. Farkas N. 53.)
Nyíregyháza Spartacus–Ceglédi VSE 4–1 (Hornyák 6., 11., 50., Fodor F. 41., ill. Oldal 54.)
Tiszakécske–Mosonmagyaróvári TE 1–1 (Mihály 49., ill. Forgács A. 90.)
Balmazújváros–Kazincbarcika 1–0 (Óvári 49.)
Vác FC–Gyirmót FC Győr 1–1 (Csillag D. 35., ill. Sandal 85.)
Dorogi FC–Soroksár SC 0–2 (Kundrák 31., Gyömbér 36. – 11-esből)
Békéscsaba Előre–Zalaegerszegi TE FC 1–2 (Szatmári I. 90., ill. Babati 42., 57.)