Hosszabbításban mentett pontot a Kisvárda – fotók!

Cegléd - Kondás Elemér szerint több góllal kellett volna nyerniük.

Az NB II 7. fordulójában Ceglédre látogatott az addig jobb gólkülönbségének köszönhetően listavezető Kisvárda FC. Kondás Elemér együttese azonban nem tudta tartani a lépést az MTK-val, sőt a pontszerzésért is keményen meg kellett harcolnia. Az első félidő felénél ugyanis a Cegléd szerezte meg a vezetést (1-0), a vendégeknek pedig csak a 92. percben sikerült egyenlíteniük (1-1).

A Kisvárda FC facebook oldala galériát tett közzé a mérkőzéssel kapcsolatban, amit ide kattintva lehet megtekinteni.

Edzői értékelések:

Klausz László: Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült megszereznünk a győzelmet, amelyhez közel álltunk. A játékkal, az akarással és a harcossággal is elégedett voltam.
Kondás Elemér: Ilyen nehéz mérkőzésre számítottunk, ennek ellenére több góllal meg kellett volna nyernünk a mérkőzést, de kihagytuk a helyzeteinket. A végén az egy pontért kellett küzdenünk, mert a Cegléd nagyon szívósan és lelkesen védekezett.