nb1.hu

Nagyon fontos meccset nyert a ZTE – eredmények, tabella

Újra nyert a sereghajtó!

Az NB II 29. fordulójának délutáni mérkőzései közül kiemelkedett a ZTE Dorogon aratott győzelme: a listavezető a 3. percben ugyan hátrányba kerültek a vendégek, ám két minutummal később egyenlítettek, majd az első félidő derekán Farkas találata egyben a találkozót is eldöntötte. Az egerszegiek elsősége így biztos marad a forduló végeztével.

Vácon nyert a Monor, immár zsinórban másodszor a bajnokságban. A Tiszakécske és a Siófok gólgazdag, a Kazincbarcika és a Mosonmagyaróvár gólszegény mérkőzésen ikszelt, míg Lipcsei Péter Soroksárja otthon múlta felül a Ceglédet.

Eredmények:

Tiszakécske–BFC Siófok 2–2 (Kirchner 34., 38., ill. Horváth P. 11., Balogh B. 29.)

Vác FC–Monor 1–2 (Zsolnai 62., ill. Farkas N. 45., Tóth B. 79.)

Dorogi FC–Zalaegerszegi TE FC 1–2 (Paudits 3., ill., Babati 5., Farkas II B. 25.)

Soroksár–Ceglédi VSE 2–1 (Lőrinczy 53., Huszák 70., ill., Oldal 75.)

Kazincbarcika–Mosonmagyaróvári TE 0–0