EURO 2016

Rudolf Gergely volt a listavezető legjobbja

NB2.hu - 2017. augusztus 14. hétfõ 09:30
Gyirmót – Rengeteget dolgozott, alázattal játszott.

Mint ismert, sima, háromgólos sikerrel erősítette meg éllovas pozícióját az NB II 3. játéknapján a Gyirmót vendégeként bő 40 percet emberelőnyben futballozó, magabiztosan nyerő Nyíregyháza (0-3) vasárnap este. A találkozót követően rutinos játékosának teljesítményét emelte ki Lucsánszky Tamás, a vendégek vezetőedzője.

„Az első félidőben nagyon fegyelmezetten futballoztunk és szép gólokat rúgva, megérdemelten szereztünk kétgólos vezetést” – idézi Lucsánszky értékelését a házigazda klub honlapja. – A kiállítás után pedig egy pontos kontratámadás után, el is döntöttük ezt a mérkőzést. Egy jól játszó gyirmóti csapatot győztünk le és ez nagyon fontos és szép siker. Elégedett voltam az egész csapattal, de a rengeteget dolgozó és nagy alázattal játszó Rudolf Gergely játékát ki szeretném emelni” – dicsérte játékosát a szakvezető.

A Nyíregyháza egy hét múlva is vendégségbe megy, Rudolfék szombaton, Dorogon lépnek pályára.

Az MLSZ beszámolója a 3. forduló meccseiről - NB2.hu

Egyetlen hibátlan csapat maradt

HAZAI LABDARÚGÁS
Irány az NB I: komoly átigazolásokon dolgozik Kondás csapata

Kisvárda - Már az NB I-re is figyelnek a várdaiak.
Komoly erősítések Debrecenben

Debrecen - Az NB I-es együttes helyett most a harmadosztályú gárda került a fókuszba.