Tudta a Vasas mestere, hogy nehéz meccs vár rájuk

Előre érezte.

Kis Károly, a Vasas mester értékelt csapata Csákvár elleni döntetlenjét (3-3) követően:

"Gratulálok a vendégeknek a pontszerzéshez. Az első félidőben az jött be, amit elterveztünk, többször mögéjük tudtunk kerülni. Nem szabad azonban csak a saját helyzeteinket számolni, hiszen a Csákvár előtt is adódtak lehetőségek. A második félidő elején hatalmas hibákat vétettünk: 2-0-s vezetésről gyorsan 2-2 lett. Utána nem játszottunk szervezetten. Szerkezetet váltottunk, ami arra elég volt, hogy kiegyenlítsünk. A hajrában mindkét csapat eldönthette volna a mérkőzést. Csalódott vagyok, annak ellenére, hogy tudtuk, az első négy meccsből ez lesz a legnehezebb. Ha már vezettünk 2-0-ra, illett volna három pontot szerezni. A közönség ezúttal is mindent megtett, hogy nyerjünk, köszönjük szépen a biztatást."