19 perc alatt öt gólt szereztek Lipcseiék, újra nyert a Pécs – eredmények, tabella

A Budaörs nyerte az alsóházi rangadót.

Három mérkőzéssel kezdődött el vasárnap az NB II 32. fordulója.

Lipcsei Péter együttese, a Soroksár úgy ütötte ki a Szentlőrincet, hogy az 55. percben még 0-0, a 76. percben pedig már 0-5 állt az eredményjelzőn – a soroksáriak kegyetlenül kihasználták a teljesen széteső szentlőrinci védelem gyengélkedését.

A PMFC öt nyeretlen meccs után győzött ismét, a Győr volt az elszenvedő fél, míg az alsóházi, hatpontos kiesési mérkőzést a Budaörs nyerte a Budafok ellen 3-1-re, pedig a budafokiak vezettek.

Eredmények:

Budaörs–Budafok 3–1 (Vankó 22., Winkler 67., Gyurácz 75. ill. Adorján 9.)
Pécsi MFC–ETO FC 1–0 (Bíró B. 25.)
Szentlőrinc–Soroksár 0–5 (Korozmán 56., Havas 64. – öngól, Lovrencsics B. 70., Nagy B. 73. – öngól, Korozmán 75.)