A büszke Lipcsei a bajnokesélyes legyőzését értékelte

Újra borsot törtek a gyirmótiak orra alá.

A feljutásra esélyes Gyirmót üres kézzel térhetett haza a Soroksár otthonából. Lipcsei Péter csapata már a második percben megszerezte a vezetést Kundrák révén. Az első félidő hajrájában Gárdos is beköszönt, így a szünetben 2-0 állt az eredményjelzőn.

A soroksáriak a második félidőben sem lassítottak, Orosz és Lőrinczy is beköszönt, az 58. percben már négy góllal vezetett a hazai csapat. A Gyirmót ugyan kozmetikázott az eredményen, de reális esélye nem volt a bajnokesélyesnek a pontszerzésre.

A 4-2-es győzelmet követően Lipcsei Péter a helyzetkihasználást emelte ki. A Soroksár mestere azt is kiemelte, hogy a Gyirmótot ebben a szezonban már másodszor fektették két vállra. A soroksáriak augusztus végén 3-0-ra verték a Gyirmótot idegenben.

"A gyorsan szerzett gól fontos volt, de talán még fontosabb, hogy a többi helyzetünket is jól használtuk ki. A szívünk vitt előre, és különösen büszke vagyok, hogy az idényben már másodszor győztük le a Gyirmótot" – fogalmazott Lipcsei.

A Soroksár jelenleg a hatodik helyen áll a táblázaton.

Tedd meg első befizetésed, vedd igénybe a 100%-os bónuszt, és fogadj a kedvenc csapatodra vagy sporteseményeidre! (x)