A feljutónál folytathatja a Fradi korábbi játékosa - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

A feljutónál folytathatja a Fradi korábbi játékosa

Beringer Roland Zoltán - 2022. June 30. Thursday 12:54
Budafokról is érkezhet támadó.
Kép forrása: kecskemetite.hu
 
A Nemzeti Sport értesülései szerint, az NB II-ben szereplő HR-Rent Kozármislenyben folytatja pályafutását a Kecskeméti TE csapatától távozó Bartha László és a Budafokon játszó Kulcsár Kornél. 
 
Előbbi, a 35 éves Bartha, korábban játszott a Ferencváros, a Paks és a Pécs majd legutóbb a Kecskemét színeiben, azonban a feljutott csapattával, már nem tart az élvonalba. A rutinos játékos több NB I-es mérkőzéssel rendelkezik, így nagy segítsége lehet az NB III-ból feljutó Kozármislenynek. 
 
A Baranya-megyei együttesnél folytathatja az utóbbi időben Budafokon és az ETO FC Győrnél is megforduló Kulcsár Kornél is. A 30 éves támadó korábban a Kaposvárral, a Szombathellyel és a Budafokkal is szerepelt az NB I-ben.
 
“Bartha és Kulcsár is pályára lépett a Kozármisleny első nyári felkészülési mérkőzésén (4–0) a harmadosztályú Érd ellen, amely után Tóth László, a baranyaiak nemrég kinevezett vezetőedzője lapunknak úgy fogalmazott, a két labdarúgó már több, mint próbajátékos” - írja a lap. 
 
LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!