A Magyar Kupa 7. fordulójának pontos menetrendje - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

A Magyar Kupa 7. fordulójának pontos menetrendje

NB2.hu - 2016. October 25. Tuesday 12:59
Magyarország – Kedden Csákvár-Békéscsaba rangadót rendeznek.

Kedden délután három, szerdán 29 mérkőzést rendeznek a Magyar Kupa 7. fordulójában. Négy órától megye I-es Ménfőcsanak az NB II-es Soroksárt fogadja, öttől az NB III-as Dunaújváros vendége lesz az NB II-es Szolnok, majd fél hattól jön egy másodosztályú rangadó: az NB II élmezőnyéhez tartozó Csákvár csap össze a tavaly még NB I-es Békéscsabával.

 

Szerdán színre lépnek az NB I-es csapatok is: fél kettőkor a címvédő Ferencváros a megye II-es Koroncóhoz látogat. A mérkőzés érdekessége, hogy a Fradi-tábor is elkíséri a csapatot, úgyhogy garantált az igazi futballhangulat. A DVTK az NB III-as Salgótarjánhoz látogat, a Videoton Makón vendégszerepel, a Vasas az NB III-as Csornához látogat, míg a Honvéd Szűcs Lajos csapatának, a RKSK-nak a vendége lesz. Az Újpest a megye I-es Mádhoz látogat, a Mezőkövesd Marcaliban lép pályára, míg az MTK Balassagyarmaton fog vendégszerepelni.

 

A Szombathelyi Haladás a Vác ellen lép pályára Dunaújvárosban, a Gyirmót Mosonmagyaróvárra látogat. A játéknap legkiélezettebb mérkőzésének az NB II-es listavezető Balmazújváros és az NB I-ben 11. helyen álló Paksi FC összecsapása ígérkezik.

 

Magyar Kupa, 7. forduló (a 32 közé jutásért)

 

Október 25., kedd

 

16.00: Ménfőcsanak (megyei I)–Soroksár (NB II)

17.00: Dunaújváros (NB III)–Szolnok NB II)

17.30: Csákvár (NB II)–Békéscsaba (NB II)

 

 

Október 26., szerda

 

13.30: Koroncó (megyei II)–Ferencváros

13.30: Mosonmagyaróvár (NB II)–Gyirmót

13.30: Salgótarján (NB III)–DVTK

13.30: Makó (megyei I)–Videoton

13.30: Csorna (NB III)–Vasas

13.30: RKSK (NB III)–Honvéd

13.30: Mád (megyei I)–Újpest FC

13.30: Marcali (megyei I)–Mezőkövesd

13.30: Balmazújváros (NB II)–Paksi FC

13.30: Balassagyarmat (megyei I)–MTK Budapest

13.30: Vác (NB II)–Haladás

13.30: Király SZE (megyei I)–REAC (NB III)

13.30: Tura (megyei I)–Putnok (NB III)

13.30: Kecskemét (megyei I)–Dunaharaszti (NB III)

13.30: SZEOL (NB II)–Sopron (NB II)

13.30: Hódmezővásárhely (NB III)–Dorog (NB II)

13.30: Körmend (megyei I)–Szentlőrinc (NB III)

13.30: Bicske (megyei I)–Szigetszentmiklós (NB III)

13.30: ETO FC Győr (NB III)–Komárom (NB III)

13.30: Tállya (NB III)–Cegléd (NB II)

13.30: Bácsalmás (megyei I)–Celldömölk (megyei I)

13.30: Tiszasziget SE (megyei I)–Kaposvár (NB III)

13.30: Baktalórántháza (megyei I)–Gyula (NB III)

13.30: Hatvan (NB III)–Jászberény (NB III)

13.30: Budafoki MTE (NB III)–Szeged 2011 (NB II)

13.30: Kozármisleny (NB II)–Nyíregyháza (NB II)

13.30: Érd (NB III)–Budaörs (NB II)

13.30: Mór (megyei I)–Puskás Akadémia (NB II)

16.00: Tiszakécske (megyei I)–ZTE (NB II)

LEGFRISSEBB HÍREK
2022. 05. 29. 09:31

Sikeres volt a Dunaszerdahely idénye? - reakció

Maradt hiányérzet a fiatal magyar kapusban.
2022. 05. 29. 07:58

U21: a magyar válogatott több tagja búcsúra készül - reakció

Ketten utólag kaptak meghívót.
2022. 05. 29. 06:36

Vasárnapi foci: újabb magyar bajnoki osztály zár

A bajnokok és kiesők kiléte már tisztázódott.
2022. 05. 28. 21:56

Sepsi: eldőlt a védő sorsa - részletek

Kölcsönben szerepelt a csapatban.
2022. 05. 28. 19:04

Csákvár: őszintén beszélt a problémákról az edző - reakció

Magasan volt a stresszfaktor.
2022. 05. 28. 14:02

Tiszakécske: gőzerővel dolgoznak az erősítéseken - reakció

Gyilkos szezonról beszélt az edző.
2022. 05. 28. 19:53

Albérletben a Loki, mesterhármasra hajt a Fradi

16 éves tehetség bizonyíthat, 2 bajnok is otthon ünnepelhet.
2022. 05. 27. 20:32

16 éves tehetséget vet be a Loki legendája - reakció

Szimpatikus gesztusról is beszélt.
2022. 05. 28. 21:01

Román trénerrel boronálták össze a Vidit

Román portál írt erről.
2022. 05. 28. 20:33

ZTE: érkezhet a Fraditól játékos? - reakció

Megszólalt a sportigazgató.
2022. 05. 27. 19:05

Távozók a Gyirmótnál, kérdéses Priskin jövője

Nyilatkozott a Szeged új edzője.
2022. 05. 27. 15:36

Varga Roland és Dzsudzsák Balázs volt klubja ellen meccsel a Haladás

Elkészült a szombathelyiek nyári felkészülési programja.
2022. 05. 27. 16:03

Győzelmi reményekkel utazik Jászberénybe a DVTK tartalék csapata - reakció

Elárulta várakozásait a vezetőedző.
2022. 05. 27. 12:56

Apja ellen debütálhatott a fiatal tehetség

Nem esett gól a mérkőzésen.
2022. 05. 28. 20:16

Fradi: üzent az új játékos

A közösségi oldalán osztott meg egy bejegyzést.
2022. 05. 28. 19:32

Vidi: mi lesz az osztrák válogatott játékossal? - reakció

Több csapat is lecsapna rá.
2022. 05. 28. 18:36

Sepsi: öt futballista távozott

Hivatalos bejelentés.
2022. 05. 28. 17:53

ZTE: szerb edző is képben volt?

Végül nem ő lett a befutó.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1Vasas FC85
2Kecskeméti TE HUFBAU77
3DVTK72
4Szeged-Csanád Grosics Akadémia66
5BFC Siófok59
6Szombathelyi Haladás57
7WKW ETO FC Győr56
8Soroksár SC52
9FC Ajka51
10Nyíregyháza Spartacus FC50
11PMFC48
12Aqvital FC Csákvár43
13Tiszakécskei LC42
14Budafoki MTE42
15Békéscsaba 1912 Előre42
16Szentlőrinc42
17Dorogi FC41
18Szolnoki MÁV FC38
19Budaörs38
20III. Ker. TVE37
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!