A Szpari négy bajnoki után szerdán is megőrizte veretlenségét

Nyíregyháza – Pölöskey Péter sérülés, Máté Péter eltiltás miatt nem játszhatott.

Az NB II ötödik helyén álló Nyíregyháza két bajnoki között edzőmérkőzést játszott szerdán az NB III-as Hajdúböszörmény ellen. A Szpariban több olyan játékos kapott lehetőséget, akik nem léphettek pályára a hétvégén. Pölöskey Péter még eltiltás miatt nem játszhat, Máté Péter pedig sérült. A másodosztály 201–2017-es idényét veretlenül kezdő hazai csapat végül 2–0-ra legyőzte a vendégeket.

A gólok története a nyiregyhazaspartacus.hu tudósítása alapján:

17. perc: Egy beadás érkezett jobbról, Nagy P. kézzel ütötte el a labdát Harsányi elől, 11-es. A büntetőt Harsányi Zoltán értékesítette, 1-0.

81. perc: Ezúttal Vámos Márk érkezett középen egy beadásra és a kapuba fejelt, 2-0.

Felkészülési mérkőzés

Nyíregyháza Spartacus–Hajdúböszörmény 2–0 (1–0)

G.: Harsányi (17. – 11-esből), Vámos (81.)

Nyíregyháza: Perger (Kocsor 70.p) – Ötvös, Úr (Kártik a szünetben), Farkas, Barna, Ács, Kónya (Holdampf a szünetben), Vámos, Szécsi, Heffler (Dragóner 33.p), Harsányi (Pálinkás a szünetben). Vezetőedző: Mátyus János

Hajdúböszörmény: Rácz – Papp (Bereczki 60.p), Nagy P, Tóth, Kovács (Sólyom a szünetben), Tatár, Barzsó, Jeremiás (Kis 60.p), Molnár, Nagy M, Hamar (Rőth a szünetben). Vezetőedző: Elek Norbert