MOL Fehérvár FC–Szombathelyi Haladás 1-1 (0-1).
Székesfehérvár, zárt kapus felkészülési-mérkőzős.
Mol Fehérvár: Kovács D. – Kojnok, Lüftner, Alef (Dinnyés, 46.), Hangya (Heister, 46.) – Funsho (Kovács I., 46.), Nyári (Dárdai, 46.), Makarenko, Petrjak – Kodro, Zivzivadze (Csoboth, 46.). Edző: Szabics Imre.
Haladás: Verpecz – Dezamits (Doncsecz, 68.), Guzmics, Devecseri, Debreceni – Monori, Tóth D., Sinut (Kállai Z., 55.), Tóth Máté (Szijjártó, 46.), Doktorics (Szabó B., 68.) – Hegedűs. Edző: Németh Szabolcs.

ÍME, A HALADÁS BESZÁMOLÓJA:

"A hazaiaknál nagyrészt a stabi kezdőcsapat tagjai kaptak helyet, míg a vasiaknál azoknak szavazott bizalmat Németh Szabolcs, akik kevesebb lehetőséget kapnak.

Az első helyzet a vasiak előtt adódott, az Illés Akadémián futballozó Sinut fölé lőtt. Majd Kojnok 14 méteres  lövését védte bravúrral Verpecz. Harcos, kemény mérkőzést vívott a két gárda, de a támadások elhaltak a tizenhatosoknál. A 35. percben Lüfner nyolcméteres lövését hárította bravúrral Verpecz. Majd egy szögletet követően Debreceni lőtt kevéssel a bal sarok mellé.

Szünet után a 48. percben Hegedűs jobbról ívelt középre, Szijjártó lefejelte a labdát, Monori pedig hét méterről a bal sarokba lőtt (0-1). Az 55. percben ide-oda pattogott a labda a tizenhatoson belül, végül Kodro közelről a hálóba helyezett – szerencsés góllal egyenlített a Mol Fehérvár. A 69. percben Szijjártó szabályos gólját les miatt érvénytelenítette a játékvezető. Két perc múlva Doncsecz indításával Monori lépett meg, de nyolcméteres lövését bravúrral védte Kovács. Aztán Dárdai bal sarokba tartó lövését hárította Verpecz. Majd a 82. percben Devecseri blokkolt nagyot becsúszva egy veszélyes lövést.

A fiatalokkal is megtűzdelt Haladás teljesen egyenrangú ellenfele volt a Mol Fehérvárnak. A csapat odatette magát, jól játszott."

Németh Szabolcs: – Akik lehetőséget kaptak, maximálisan odatették magukat, nagyon elégedett vagyok velük. A meccs pedig remekül szolgálta a felkészülést.