Az Union Berlin volt játékosát tesztelték a Puskás Akadémia ellen

Debütált a Felcsútról érkezett vezetőedző.

Szombaton délelőtt, az elmúlt napok nagy hősége után sokkal kellemesebb időben lejátszotta első nyári felkészülési mérkőzését a Csákvár a Puskás Akadémia ellen.

Visinka Ede (aki a Puskás Akadémia 2. csapatának volt eddig a vezetőedzője) vezetőedző átalakulóban lévő kerete egyetlen játékosára nem számíthatott a találkozón, Mim Gergely kisebb sérülést szenvedett a hétközi edzésen, emiatt nem lépett pályára. Ugyanakkor egy próbajátékos is leült a kispadra, a Mol Fehérvár II-től érkezett támadó öt gólt szerzett -, 20 éves, két évet az Union Berlin utánpótlásában eltöltő Pratsner Benjamin a második félidőben kapott lehetőséget a bizonyításra.

Puskás Akadémia-Aqvital FC Csákvár 2-1 (1-1)
PAFC (I. félidő): Hegedüs L. – Radics, Krizan, Hadzsiev, Balogh B. – Kiss T., Urblík, Szolnoki, Sós B. – Knezevic, Vanecek.
II. félidő: Tóth B.  – Huszti A., Hegedűs J., Spandler Cs. Nagy Zs. – Urblik – Tamás N., Balogh B., Fülöp, Skribek – Radó A.
Aqvital (I. félidő): Markek – Csató, Tányéros, Albert – Major, Mészáros D., Kocsis B., Sándor Gy., Deutsch – Baracskai, Sejben. Edző: Visinka Ede.
II. félidő: Hermány – Kiprich D., Tányéros, Csendes – Falusy (Major), Nándori, Kocsis B., Sipos, Deutsch – Pratsner, Daru.
Gólszerzők: Soós B. (1-0) a 24., Baracskai (1-1) a 35., Radó (2-1) az 55. percben