Bajba kerülhet a DVTK az új edzője miatt - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Bajba kerülhet a DVTK az új edzője miatt

Juhász Gergely - 2022. April 12. Tuesday 15:58
Hivatalos közlemény!
Kép forrása: szeged-grosicsakademia.hu
Korábban már beszámoltunk róla, hogy Dragan Vukmir távozott Szegedről, ráadásul már be is mutatkozott az új csapata, a DVTK élén. A történet azonban még korántsem ért véget, amit a Szeged hivatalos közleménye is bizonyít:
 
,,Klubunk vezetőedzőjének távozásával kapcsolatban sokan találgatásokat fogalmaznak meg, részben az ezzel kapcsolatos információ hiánya miatt. Ezért a következő közleményt adjuk ki.
 
Klubunk vezetőedzője, Dragan Vukmir április 7-én rendes felmondásként értékelhető, utólag kiegészített írásos jognyilatkozatot adott át egyik vezetőnknek. Ezek alapján április 8-tól felmondási idejét tölti, így jelenleg is klubunk, a Szeged 2011 Kft. alkalmazottja. Hírek szerint munkát végez a DVTK-nál is, tőlük azonban klubunkhoz a mai napig semmilyen megkeresés nem érkezett."
 
FRISSÍTÉS, 19.42:
LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!