Beszámoló a NB II 6. fordulójának csütörtöki mérkőzéséről

Zalaegerszeg – Előkelő helyen a győztes hazaiak.

Az NB II 6. fordulójában félbeszakadt ZTE FC–Cegléd mérkőzést csütörtökön este pótolták a ZTE­-stadionban. A hazai csapat az első és a második félidőben is betalált, így 2–0­ra nyert, győzelmével fellépett a dobogó harmadik fokára. A találkozót a tudósítások szerint több mint kétezren látták a helyszínen.

NB II, 6. forduló

ZTE FC–Cegléd 2–0 (1–0)

G.:Patvaros (32.), Babati (79.)

ZTE FC:Szappanos ­ Sundas (Villám, 66.), Króner, Nagy T., Forgács, Deutsch ­ Bedi, Patvaros (Szalkai, 80.) ­ Babati, Végh (Gottfried, 62.), Szakály A.. Vezetőedző: Csató Sándor.

Cegléd: Horváth G. ­ Albert I., Nánási, Makrai ­ Wild, Peres, Csordás, Albert Á., Valkovszki ­ Miklós (Szkunc, a szünetben), Horváth B. (Pozsár, 69.). Vezetőedző: Varga Attila