Botlott a Szeged, bravúr a Halitól – eredmények, tabella

Remekelt a Budafok, megszakadt a Szpari jó sorozata.

Az NB II-ben a 11. fordulóhoz érkeztek a csapatok. A játéknap öt olyan meccsel indult, amely 15 órakor kezdődött. A Szegedet megtréfálta a Mosonmagyaróvár, a találkozó egyetlen gólját Szalka szerezte az első félidő végén. A Haladás az élmezőnyben tartózkodó Gyirmót otthonában szerzett értékes három pontot.

A Budafok magabiztosan verte a Kozármislenyt, Mátyus János csapata a 13. percben már 2-0-ra vezetett. A Szparit a Szentlőrinc fektette két vállra, ezzel megszakadt a Nyíregyháza öt meccsből álló veretlenségi sorozata. A Dorog-Csákvár összecsapás 1-1-es döntetlennel zárult.

Eredmények:

Gyirmót FC Győr–Szombathelyi Haladás 1–2 (Pethő B. 26., Szegi 54. – öngól, Taipi 71.)
Budafoki MTE–HR-Rent Kozármisleny 3–0 (Sós M. 9., Beke Péter 13., Jadodics M. 68.)
Dorogi FC-–Aqvital FC Csákvár 1–1 (Magyari 33., ill. Fejős 36.)
Szentlőrinc–Nyíregyháza Spartacus FC 2–1 (Szabó M. 67. – 11-esből, Rétyi 82., ill. Novák Cs. 24.)
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Credobus Mosonmagyaróvár 0–1 (Szalka 45+2.)