Budaörs: változások a klubvezetésben - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Budaörs: változások a klubvezetésben

Simon Zoltán - 2021. December 09. Thursday 15:12
Hivatalos bejelentés.
ÍME, A BUDAÖRS BEJELENTÉSE:
 
"Fontos személyi változások történtek klubunk életében.
 
Rajnay Attila újabb fontos feladatot kapott a klubvezetéstől. A korábban játékosként is a BSC-t erősítő szakember visszavonulása után is egyesületünk alkalmazásában maradva előbb utánpótlásedzőként, majd utánpótlás szakágvezetőként tevékenykedett. Később az NB2-es felnőtt csapatnál Márkus Tibor mellett a másodedzői posztot is elvállalta, melyet a jelenlegi vezetőedző, Gabala Krisztián mellett is betölt. A vezetőség felkérését elfogadva, feladatait a jövőben a klub teljes szakmai munkáját átfogva sportigazgatói és utánpótlás szakágvezetői szerepkörben látja el.
 
A budaörsi klublegendának számító Csobánki Ádám, aki játékosként 9 és fél szezon alatt több mint 200 tétmeccsen ölthette magára együttesünk szerelését a jövőben szintén új szerepkörben segíti a klub munkáját. Csobi visszavonulása után a BSC technikai vezetője lett, amely feladatát jelenleg is ellátja, ezen felül a vezetőség felkérését elfogadva mostantól fogva klubigazgatóként is tevékenykedik egyesületünknél."
LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!