nb1.hu

Dráma Győrben és Soroksáron, előzött a Kécske – eredmények, tabella

Simázott a Siófok, hosszú idő után nyert újra a Szolnok.

A 23. fordulóhoz érkezett az NB II, a meccsek zöme 14.00-kor kezdődött.

A Békéscsaba otthon tartott egy pontot a Haladás ellen, ráadásul úgy, hogy a viharsarkiak 10 emberrel fejezték be a meccset. A Siófok simázott a Csákvár ellen, ugyanis a Balaton-partiak 2-0-ra nyertek.

Izgalmakból és gólokból sem volt hiány Győrben, az ETO és a Budaörs 2-2-es döntetlent játszott úgy, hogy a vendégek a 88. percben egyenlítettek. A Kerületet 2-1-re legyőzte az immáron nem sereghajtó Tiszakécske, a Szpari a Szentlőrinc ellen tartott otthon mind a három pontot.

Lipcseiék meccsén is drámai volt a végjáték, ugyanis a 90. percig még 3-1-re vezetett a Soroksár, ám utána Adamcsek duplázott, így döntetlen lett vége. A Szolnok hosszú idő után nyert bajnoki meccset, miután hazai pályán legyőzte az Ajkát.

EREDMÉNYEK:

Siófok–Aqvital FC Csákvár 2–0 (Jagodics B. 76., Kiss B. 85.)
Szolnoki MÁV–Ajka 1–0 (Papp Sz. 48.) – Kiállítva: Lehoczky 74. (Ajka) – Kihagyott 11-es: Tóth L. 85. (Szolnok)
Soroksár–Pécsi MFC 3–3 (Gyömbér 54., Lovrencsics B. 61., Csontos 81., ill Hegedűs M. 40., Adamcsek 90., 90+3.)
ETO FC–Budaörs 2–2 (Toma 4., Priskin 26., ill. Vankó 21., Halácsi 88.)
Nyíregyháza–Szentlőrinc 1–0 (Vass P. 55.)
Békéscsaba–Szombathelyi Haladás 1–1 (Lukács R. 14., ill. Lencse 54.)
III. Kerületi TVE–Tiszakécske 1–2 (Borvető 82., ill. Kiprich D. 12. –11-esből), Gyurján 73. – Kiállítva: Csáki 81. (Tiszakécske)