Dzsudzsák: ahová kell, tovább repeszt a Vasas

Villantak a pirosak Ajkán, drámai végjáték Pécsett.

Véget ért a 18. forduló az NB II-ben, gólokból a délutáni meccseken sem volt hiány.

Az Ajka hazai pályán kettős győzelmet aratott a Dorog ellen, ráadásul úgy szerezte meg a vezetést a 46. percben, hogy emberhátrányban volt. A játékosok száma 74. percben egyenlő lett a pályán, ami jól jött a hazai csapatnak, hiszen a 77. percben megduplázta az előnyét.

A Loki 4-1-re kiütötte Debrecenben a Szentlőrincet, az első DVSC gól előtt Dzsudzsák remekül adott középre egy szabadrúgást a bal oldalról. A Gyirmót otthon tartotta mind a három pontot a Kazincbarcika ellen, méghozzá úgy, hogy csak egy gólt lőtt, hiszen a második percben a vendég alakulat öngólt lőtt.

Log In or Sign Up to View

See posts, photos and more on Facebook.

A Pécs-DEAC-on nagyon sokéig úgy tűnt, hogy hazai siker születik, ám a 88. percben egalizálta az állást az egyetemi csapat. Azonban a 91-ik percben újra megszerezte a vezetést a PMFC és több találat már nem született.

A Győr ismét négy gólt rúgott, ezúttal a Szegednek, valamint gólt sem kapott.

Egy tévés meccs is volt a fordulóban, melyen a Vasas látta vendégül a Szparit. A találkozón egyetlen találat döntött, ezt Balajti Ádám szerezte.

EREDMÉNYEK:

Pécsi MFC–DEAC 2–1 (Preklet 59., Baitiz-Pócsi 91., ill. Kertész 88.)
FCAjka–Dorogi FC 2–0 (Csizmadia Z. 46., Soltész D. 77.) – Kiállítva: Nyíri 74. (Dorog), ill. Présinger 22. (Ajka)
Vasas FC–Nyíregyháza Spartacus FC 1–0 (Balajti 47.)
Szeged-Csanád GA–WKW ETO FC Győr 0–4 (Priskin 38. 53., 58., Májer 43.)
Gyirmót FC Győr–Kolorcity Kazincbarcika SC 2–1 (Fótyik 2. – öngól, Hudák D. 72., ill. Fótyik 24. –11-esből)
Debreceni VSC–Szentlőrinc 4–1 (Szatmári 20., Pávkovics 23., Sós B. 48., Tischler 85., ill. Sili 79.)

A tabella a linkre kattintva érhető el.

KORÁBBAN:

Véget értek a kora délutáni mérkőzések az NB II 18. fordulójában, gólokból nem volt hiány.

A Siófok hazai környezetben 2-1-re legyőzte a Csákvárt, így Waltner Róbert csapata egyre inkább távolodik a kiesőzónától, míg Visinka Ede gárdája egyre nagyobb bajban van.

A Budaörs kijavította az elmúlt két hét botlásait, hazai pályán 4-0-ra kiütötte a Haladást. Szintén 4 gólt lőtt és egyet sem kapott a Soroksár Kaposváron.

Egyetlen találkozón nem esett gól, 0-0-át játszott a Békéscsaba Szolnokon.

EREDMÉNYEK:

BFC Siófok–Aqvital FC Csákvár 2–1 (Elek B. 8., Kiss B. 74.)
Budaörs–Szombathelyi Haladás 4–0 (Halmai Á. 5., 44., Kékesi 72., Pethő 90.)
Kaposvári Rákóczi FC–Soroksár SC 0–4 (Lovrencsics B. 2., 22., 86., Friedrich 78. –öngól)
Szolnoki MÁV FC–Békéscsaba 1912 Előre 0–0