minden mennyiségben

Egy szektorban szurkoltak a nyíregyháziak és a győriek

Simon Zoltán - 2017. október 02. hétfõ 11:06
Nyíregyháza – Volt NB I-esek csatáztak, így debütált Szentes Lázár.

A WKW ETO FC Győr érkezett Nyíregyházára. A vendégeknél a héten edzőváltás történt, Szentes Lázár irányítja az együttest. Ezúttal Beregdaróc volt a vendégtelepülés, onnan érkeztek gyerekek a meccsre.

Nyíregyháza Spartacus - WKW ETO FC Győr 0-1 (0-1)

Városi Stadion 1943 néző

Jv: Gyarmati II. Tibor ( Farkas, Máyer)

Nyíregyháza: Jova - Hinora, Fodor, Kelemen, Farkas - Csilus, Holdampf - Rezes (Bajzát 67.p), Pekár, Sinanovic (Kártik 72.p) - Gajdos (Papp 77.p)

vezetőedző: Lucsánszky Tamás

Győr: Gyurákovics - Vadász (Kovács 25.), Nagy, Debreceni, Völgyi - Bagi - Szatmári, Magasföldi (Tajthy 89.p) - Beliczky, Szimcso - Zamostny (Kabát 67.p)

vezetőedző:Szentes Lázár

A nyíregyházi és a győri szurkolók egy szektorban, együtt szurkoltak. "Győri ETO - Nyíregyháza" -zúgott a buzdítás közösen.

1. perc A Győr kezdte a találkozót.

6. perc Egy nagy bedobás után Magasföldi fejelt középen, a felső lécet találta el.

12. perc Beliczky kapott jó labdát középen, de ígéretes helyzetben nem volt jó a labdaátvétele, sikerült tisztázni.

20. perc Jova védett Zamostny közeli lövésénél.

23. perc Holdampf lőhetett egy legurítás után, mellé csavart.

25. perc Vadász megsérült egy belépő után és nem tudja folytatni, Kovács állt be a helyére.

27. perc Sinanovic passza után Rezes lőtt közelről, szögletre pattant a labda. A sarokrúgást követően Fodor alig fejelt mellé.

32. perc Ígéretes hazai akció, Sinanovic elől mentettek, majd Gajdos csavarta kapura a labdát, de Gyurákovics védett.

34. perc Egy szöglet után Hinora lőtt kapura egy lecsorgó labdát, védett a kapus.

39. perc Bagi kapott sárga lapot egy szabálytalan belépő után.

45. perc Egy gyorsan elvégzett szabadrúgás után erősen lesgyanús helyzetben indultak meg a győriek, Zamostny lőtt, Hinora önfeláldozóan hárított, de közben a játékvezető szerint a keze is hozzáért, 11-es. A büntetőt Zamostny értékesítette, 0-1. Ezzel ért véget az első félidő.

48. perc Szpari helyzettel indult a második félidő, Csilus lövése pattant szögletre.

52. perc Egy bal oldali beadás után Kelemen fejelt mellé.

55. perc Érdekes szituáció, egy nyíregyházi játékos elterült a földön ütés után, a játékvezető viszont büntető helyett megismételtette a szögletet.

58. perc Nagy vendég helyzet, Beliczky indult el középen, eltolta Jova mellett a labdát, majd kapura lőtt, de Hinora óriásit mentett a gólvonalon.

63. perc Szimcso kapott sárgát, csúnyán rácsúszott Hinorára.

68. perc Bajzát első labdaérintése után lőtt, de fölé szállt a labda.

73. perc Bajzát kapott jó passzt Holdampftól, de nem találta el jól a labdát.

74. perc Megint Bajzát, távolról lőtt, Gyurákovics nagyot védett, szép jelenet.

76. perc Újabb lövés, ezúttal Pekár tette próbára a győri kapust aki hárított.

85. perc Fodor kapott sárgát könyöklésért.

87. perc Hatlamas helyzet maradt ki, Papp beadása után Pekár lőtt fölé 8 méterről.

Vége a mérkőzésnek, a Győr megnyerte a találkozót.