Elege van a hibákból a Csákvár edzőjének

Nyíregyházától kaptak ki súlyosan.

Nem véletlenül “emelkedett” az öltöző teteje a vasárnapi, Nyíregyházától elszenvedett vereséget (0-3) követően Csákváron. A cseppet sem “kiabálós” edző hírében álló Szijjártó István ezúttal igencsak kiengedte a hangját. A klubhonlap idézte a szavait.

"Elegem van abból, hogy rendre olyan gyermeteg, egyéni hibákat követünk el, melyekkel saját magunkat verjük meg" – fogalmazott. "Különösen az első félidőben látottak keserítettek el. Hibázni lehet, hiszen az benne van a játékban, de hogy nem figyelünk egymásra, meg sem próbáljuk kijavítani a másik hibáját, az több a soknál. Nyolc perc alatt lenulláztuk magunkat, s még örülhettünk, hogy megúsztuk két góllal. A második félidő már jobb volt, de nem tudtunk a kapuba találni, a harmadik gól pedig már nem osztott, nem szorzott. Nem gondoltam volna a békéscsabai iksz után, hogy friss emberekkel kiegészülve csak ilyen teljesítményre leszünk képesek. Rejtély, hogy miközben az élmezőnybe tartozó Békéscsaba otthonából a Gyirmóton kívül csak mi tudtunk haza jönni kapott gól nélkül az elmúlt 28 forduló alatt, hazai környezetben sima vereséget szenvedtünk a hátsó régióból menekülő Nyíregyházától, a középmezőnybe tartozó ETO-tól és Vasastól. A tíz kapott és három szerzett gól pedig különösen elkeserítő…"