Érkező Pécsen és a DEAC-nál, bontás Gyirmóton - ÁTIGAZOLÁSI HÍREK - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Érkező Pécsen és a DEAC-nál, bontás Gyirmóton - ÁTIGAZOLÁSI HÍREK

NB2.hu - 2020. August 04. Tuesday 18:33
Utóbbi szomorú okból.
Kép forrása: pmfc.hu

 

A PMFC KÖZLEMÉNYE:

 

„Bemutatjuk NB II-es labdarúgócsapatunk hetedik nyári igazolását, a 30 esztendős Hermány Bencét.

 

Klubunk a mai nappal mindenben megállapodott Hermány Bencével, így a 30 éves rutinos kapus NB II-es labdarúgócsapatunkban folytatja pályafutását. Az 1990. április 27-én, Budapesten született játékos a Szent István SE, valamint a Ferencváros utánpótlásában nevelkedett, tehetségére a zöld-fehérek felnőtt csapatánál is felfigyeltek, ahol egészen 21 éves koráig védett. Hermány Bence 2013-ban igazolt át a Vasas alakulatához, amellyel NB II-es bajnoknak mondhatja magát, három szezont követően aztán a másodosztályú Nyíregyháza Spartacus FC-hez igazolt. Az idén 30. életévét betöltő kapus a nyírségieknél eltöltött másfél évet követően az NB II-es Csákvárban szerepelt legutóbbi két szezonja során. Hermány Bencének sok sikert kívánunk a PMFC-ben!

 

– A csákvári időszakom nem alakult valami fényesen, így nem is szerettem volna tovább ott maradni. Olyan klubhoz akartam igazolni, ahol számítanak rám, és ahol bizonyíthatom, hogy igenis helyem van az NB II-ben – kezdte Hermány Bence. – A nyári felkészülés alatt befogadóak voltak a csapattársak, az edzések jó hangulatúak, ugyanakkor kemények voltak. Vas László vezetőedző és Sólyom Csaba kapusedzőt nem ismertem korábban, ám mindketten jó benyomást keltettek bennem. Nagyon örültem, amikor kijelentették, hogy velem együtt szeretnének dolgozni. Az elmúlt két évem miatt kivagyok éhezve a sikerre. Helesfay Donáttal a pályáról ismertük egymást, azon leszünk, hogy segítsük egymást, miközben egy egészséges párharc lesz köztünk a kezdőbe kerülését – fogadkozott 193 centiméter magas kapusunk, akinek sok sikert kívánunk piros-feketében!”


 

A GYIRMÓT BEJELENTÉSE:

 

Réti Patrik labdarúgót a nyáron nagy tervekkel igazoltuk Siófokról. A labdarúgó az Ajka elleni edzőmérkőzést követően belázasodott és fáradságra panaszkodott. Az alapos orvosi vizsgálatok megállapították, hogy a labdarúgó jelen pillanatban nem alkalmas hivatásos sportolási tevékenység elvégzésére.

 

Ennek megfelelően klubunk a labdarúgóval közös megegyezéssel szerződést bontott, és más munkakörbe helyezte. A Gyirmót FC vezetése a labdarúgó további orvosi vizsgálataihoz és az esetleges kezelésekhez minden segítséget megad.

 

A labdarúgó felépüléséhez sok sikert kívánunk!”


 

A DEAC KÖZLEMÉNYE:

 

"Új fejezet kezdődik Nagy Krisztián karrierjében: a 25 éves futballista hat éven keresztül erősítette a Kaposvárt, ám a 2020-2021-es idényben már a Debreceni Egyetem labdarúgócsapatában szerepel.

 

Folytatódik a keret megerősítése a DEAC-nál, ezúttal Nagy Krisztián bólintott rá klubunk ajánlatára. Új igazolásunk az előző szezonban 17 NB I-es mérkőzésen jutott szóhoz a Kaposvár színeiben, egyetlen gólját a Mezőkövesd ellen szerezte. Nagy a 2018-2019-es idényben öt találattal járult hozzá a Somogy megyei alakulat feljutásához.

 

– Szép éveket töltöttem a Rákócziban, de úgy éreztem, eljött a váltás ideje, új helyen akartam próbára tenni a tudásomat. Több csapattól kaptam ajánlatot, de a legszimpatikusabb koncepciót a DEAC vázolta fel. Új együttesem olyan futballt játszik, amely passzol a stílusomhoz, ez megkönnyítette a döntésemet. Az ugyancsak fontos szempontnak bizonyult, hogy szeretnék egyetemen tanulni, és erre a DEAC-ban lehetőségem nyílik. Több egykori csapattársam azt mondta, hogy Debrecen gyönyörű város, nem bánom meg, ha ide igazolok – hangsúlyozta Nagy Krisztián, aki az élvonalban szerzett tapasztalatairól szintén beszélt. – Néhány társammal a megye I-et is megjártuk, évről évre jutottunk egyre feljebb. Az NB I a többi osztályhoz képest minden szempontból más kávéháznak számít – mutatott rá a labdarúgó.

 

Nagy Krisztián középső középpályásként veheti ki a részét a DEAC sikereiből, bár korábban a jobb- és a bal szélen is feltűnt.

 

– Szeretem, ha nálam van a labda, igyekszem ésszel futballozni. A gólszerzés sem áll távol tőlem, amennyiben támadóbb szerepet szán nekem Balogh Pál vezetőedző, próbálom az aktuális ellenfél kapuját bevenni. Szerencsére a csapattársaim segítőkészek, így a beilleszkedéssel sem lesz komolyabb problémám. Kertész Tomit jól ismerem, hiszen korábban a Kaposvárban a csapattársam volt – zárta mondandóját Nagy."

LEGFRISSEBB HÍREK
2022. 11. 27. 09:31

Tíz gólt szerzett az FTC, kiütötte a Győr az Újpestet - eredmények

Javított az MTK, pontot szerzett a DVTK.
2022. 11. 27. 06:32

Vasárnapi foci: folytatódik a vb, az NB II és az NB III

Spanyol-német csúcsrangadó Katarban.
2022. 11. 26. 22:03

Vb: így üzent a Fradi Laidouninak

Egyértelmű szavak.
2022. 11. 26. 21:30

Puskás Akadémia: életre szóló üzenetet kaptak az akadémisták

Szalagavatót tartottak.
2022. 11. 26. 15:11

Feljutást érő helyre ugrott a Szeged - eredmény, tabella

Rangadót játszottak Gyirmóton.
2022. 11. 25. 21:06

Idegenben a DVTK és az MTK, otthon a Pécs - program

Felsőházi rangadóval indul a forduló.
2022. 11. 26. 15:21

Gólcsend a csúcsrangadón - eredmény, tabella

Nem bírt egymással a Tatabánya és a Veszprém.
2022. 11. 25. 21:17

Csúcsrangadó Tatabányán, otthon Urbánék, idegenben Horváthék - program

Hazai pályán javíthat a Kerület.
2022. 11. 26. 19:28

Vb: holland élcsapattal hozták szóba Laidounit

Majd egyből tagadták is a hírt.
2022. 11. 26. 18:24

Honvéd: érzelmes jelképes búcsút vettek az akadémisták - reakciók

Olaszos eleganciával.
2022. 11. 24. 21:18

Először nyilatkozott magyarul a DVTK kapusa - videó

A titokról is beszélt.
2022. 11. 23. 18:14

A Nyíregyháza rossz, a Csákvár pedig jó hírekről számolt be

Hivatalos bejelentések.
2022. 11. 24. 21:39

Változott egy hétvégi meccs helyszíne

Zsinórban harmadszor játszik otthon a Tiszafüred.
2022. 11. 23. 19:08

III. Kerület: nem számíthat a közönségkedvencre Aczél Zoltán

Nagyobb a baj a vártnál.
2022. 11. 26. 16:43

Laidouniék fájó veresége: értékelt a tunéziai kapitány - reakció

Nem adják fel.
2022. 11. 26. 14:30

Kecskemét: nemes összefogás egy nagy célért

Jótékonykodtak is a lilák.
2022. 11. 26. 13:00

Vb: Laidouniék a kiesés szélén

Nagyon nehéz helyzetbe kerültek.
2022. 11. 26. 11:31

Újpest: legendás vezetőedzőre emlékeznek

101 éve született a játékosként olimpiai bajnok jobbfedezet.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1DVTK37
2Szeged-Csanád Grosics Akadémia34
3PMFC33
4MTK Budapest31
5Gyirmót FC Győr30
6Soroksár SC26
7Aqvital FC Csákvár24
8ETO FC Győr23
9Szombathelyi Haladás23
10BFC Siófok23
11FC Ajka22
12Nyíregyháza Spartacus FC21
13Credobus Mosonmagyaróvár21
14Szentlőrinc20
15Tiszakécskei LC19
16Kolorcity Kazincbarcika SC19
17Budafoki MTE18
18Békéscsaba 1912 Előre17
19HR-Rent Kozármisleny15
20Dorogi FC13
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!