Érkező Pécsen és a DEAC-nál, bontás Gyirmóton - ÁTIGAZOLÁSI HÍREK - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Érkező Pécsen és a DEAC-nál, bontás Gyirmóton - ÁTIGAZOLÁSI HÍREK

NB2.hu - 2020. August 04. Tuesday 18:33
Utóbbi szomorú okból.
Kép forrása: pmfc.hu

 

A PMFC KÖZLEMÉNYE:

 

„Bemutatjuk NB II-es labdarúgócsapatunk hetedik nyári igazolását, a 30 esztendős Hermány Bencét.

 

Klubunk a mai nappal mindenben megállapodott Hermány Bencével, így a 30 éves rutinos kapus NB II-es labdarúgócsapatunkban folytatja pályafutását. Az 1990. április 27-én, Budapesten született játékos a Szent István SE, valamint a Ferencváros utánpótlásában nevelkedett, tehetségére a zöld-fehérek felnőtt csapatánál is felfigyeltek, ahol egészen 21 éves koráig védett. Hermány Bence 2013-ban igazolt át a Vasas alakulatához, amellyel NB II-es bajnoknak mondhatja magát, három szezont követően aztán a másodosztályú Nyíregyháza Spartacus FC-hez igazolt. Az idén 30. életévét betöltő kapus a nyírségieknél eltöltött másfél évet követően az NB II-es Csákvárban szerepelt legutóbbi két szezonja során. Hermány Bencének sok sikert kívánunk a PMFC-ben!

 

– A csákvári időszakom nem alakult valami fényesen, így nem is szerettem volna tovább ott maradni. Olyan klubhoz akartam igazolni, ahol számítanak rám, és ahol bizonyíthatom, hogy igenis helyem van az NB II-ben – kezdte Hermány Bence. – A nyári felkészülés alatt befogadóak voltak a csapattársak, az edzések jó hangulatúak, ugyanakkor kemények voltak. Vas László vezetőedző és Sólyom Csaba kapusedzőt nem ismertem korábban, ám mindketten jó benyomást keltettek bennem. Nagyon örültem, amikor kijelentették, hogy velem együtt szeretnének dolgozni. Az elmúlt két évem miatt kivagyok éhezve a sikerre. Helesfay Donáttal a pályáról ismertük egymást, azon leszünk, hogy segítsük egymást, miközben egy egészséges párharc lesz köztünk a kezdőbe kerülését – fogadkozott 193 centiméter magas kapusunk, akinek sok sikert kívánunk piros-feketében!”


 

A GYIRMÓT BEJELENTÉSE:

 

Réti Patrik labdarúgót a nyáron nagy tervekkel igazoltuk Siófokról. A labdarúgó az Ajka elleni edzőmérkőzést követően belázasodott és fáradságra panaszkodott. Az alapos orvosi vizsgálatok megállapították, hogy a labdarúgó jelen pillanatban nem alkalmas hivatásos sportolási tevékenység elvégzésére.

 

Ennek megfelelően klubunk a labdarúgóval közös megegyezéssel szerződést bontott, és más munkakörbe helyezte. A Gyirmót FC vezetése a labdarúgó további orvosi vizsgálataihoz és az esetleges kezelésekhez minden segítséget megad.

 

A labdarúgó felépüléséhez sok sikert kívánunk!”


 

A DEAC KÖZLEMÉNYE:

 

"Új fejezet kezdődik Nagy Krisztián karrierjében: a 25 éves futballista hat éven keresztül erősítette a Kaposvárt, ám a 2020-2021-es idényben már a Debreceni Egyetem labdarúgócsapatában szerepel.

 

Folytatódik a keret megerősítése a DEAC-nál, ezúttal Nagy Krisztián bólintott rá klubunk ajánlatára. Új igazolásunk az előző szezonban 17 NB I-es mérkőzésen jutott szóhoz a Kaposvár színeiben, egyetlen gólját a Mezőkövesd ellen szerezte. Nagy a 2018-2019-es idényben öt találattal járult hozzá a Somogy megyei alakulat feljutásához.

 

– Szép éveket töltöttem a Rákócziban, de úgy éreztem, eljött a váltás ideje, új helyen akartam próbára tenni a tudásomat. Több csapattól kaptam ajánlatot, de a legszimpatikusabb koncepciót a DEAC vázolta fel. Új együttesem olyan futballt játszik, amely passzol a stílusomhoz, ez megkönnyítette a döntésemet. Az ugyancsak fontos szempontnak bizonyult, hogy szeretnék egyetemen tanulni, és erre a DEAC-ban lehetőségem nyílik. Több egykori csapattársam azt mondta, hogy Debrecen gyönyörű város, nem bánom meg, ha ide igazolok – hangsúlyozta Nagy Krisztián, aki az élvonalban szerzett tapasztalatairól szintén beszélt. – Néhány társammal a megye I-et is megjártuk, évről évre jutottunk egyre feljebb. Az NB I a többi osztályhoz képest minden szempontból más kávéháznak számít – mutatott rá a labdarúgó.

 

Nagy Krisztián középső középpályásként veheti ki a részét a DEAC sikereiből, bár korábban a jobb- és a bal szélen is feltűnt.

 

– Szeretem, ha nálam van a labda, igyekszem ésszel futballozni. A gólszerzés sem áll távol tőlem, amennyiben támadóbb szerepet szán nekem Balogh Pál vezetőedző, próbálom az aktuális ellenfél kapuját bevenni. Szerencsére a csapattársaim segítőkészek, így a beilleszkedéssel sem lesz komolyabb problémám. Kertész Tomit jól ismerem, hiszen korábban a Kaposvárban a csapattársam volt – zárta mondandóját Nagy."

LEGFRISSEBB HÍREK
2020. 09. 21. 22:41

Megvan a Vidi volt edzőjének az új csapata

Hivatalos bejelentés.
2020. 09. 21. 21:57

Dzsudzsák: Loki melletti ajánlat

Volt megkeresé a válogatott játékosnak.
2020. 09. 21. 20:46

Szalai távozása: bérvitáról írnak a németek - ÚJABB RÉSZLETEK

Kiemelt téma a német sajtóban a távozása.
2020. 09. 21. 20:17

Görög védőt igazolhat az Újpest 

Állítólag már úton lehet.
2020. 09. 21. 22:06

Mátyusék újoncot avattak

Ráfért a siker a csapatára.
2020. 09. 21. 15:17

Mindenki a stadionba: rejtélyes videót posztolt a Loki

Úgy tűnik, hogy új igazolás bejelentése lesz.
2020. 09. 21. 19:12

Koronavírus: karanténban egy teljes csapat

Hivatalos közlemény.
2020. 09. 21. 14:07

ESMTK-Tállya: csalódott a hazaiak mestere - REAKCIÓK

A Tállya trénere hatalmas veszteségről beszélt.
2020. 09. 21. 19:31

Új csapatot kereshet magának Szalai Ádám

Nem számítanak a magyar válogatott játékosra Mainzban.
2020. 09. 21. 18:49

Olasz topcsapat szerződtetheti a fiatal magyar kapust

Egy másik Serie A-s csapat is érdeklődött.
2020. 09. 21. 09:58

Dzsudzsák is téma volt - játékosok csatlakoztak a Lokihoz, edző is érkezett

Hivatalos bejelentés.
2020. 09. 21. 07:07

Nyílt edzés Dzsudzsák Balázs miatt?

Meglepetést ígér a Loki.
2020. 09. 21. 07:26

Marco Rossi NB III-as csapatot látogatott meg

Örömmel fogadták.
2020. 09. 20. 19:57

Magyar Kupa: hiába vezettek kétszer Borgulyáék

Végül a debreceniek örülhettek. BESZÁMOLÓ!
2020. 09. 21. 18:08

Budafok: visszatért a védő

Hivatalos bejelentés.
2020. 09. 21. 17:29

Magyar Kupa: csúszik a sorsolás, megvan az új időpont

Hivatalos bejelentés.
2020. 09. 21. 16:45

Felavatták az Aranycsapat legendás csatárának az emléktábláját

A Fradi és a Honvéd mellett a Barcelonában is játszott
2020. 09. 21. 16:16

Fradi: profi szerződést kapott Dragóner

Hivatalos bejelentés.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1DVSC20
2Békéscsaba 1912 Előre17
3Gyirmót FC Győr16
4Nyíregyháza Spartacus FC16
5Budaörs15
6Soroksár SC14
7FC Ajka13
8Szombathelyi Haladás13
9PMFC13
10Szolnoki MÁV FC12
11Dorogi FC12
12BFC Siófok11
13Vasas FC11
14WKW ETO FC Győr10
15Kolorcity Kazincbarcika9
16Szeged-Csanád Grosics Akadémia8
17Szentlőrinc8
18Kaposvári Rákóczi FC8
19DEAC6
20Aqvital FC Csákvár3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!