Erősített a Diósgyőr és a Budafok, távozók a Dorognál - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Erősített a Diósgyőr és a Budafok, távozók a Dorognál

NB2.hu - 2022. June 17. Friday 09:48
A Dunaszerdahellyel is összecsap az újonc.
Kép forrása: dvtk.eu
A DVTK BEJELENTÉSE:
 
"Lukács Dániel után egy 27 éves, sokat futó szélső védő a DVTK második nyári igazolása. Csirmaz István Felcsútról tér haza Borsodba.
 
- Talán nem kell külön ecsetelni, hogy egy borsodi játékosnak mit jelent a DVTK és ez a közeg. Tényleg nagyon örülök, hogy itt vagyok! - mondta Csirmaz István. - Ígérgetni nem fogok, magamról sem jót, sem rosszat nem szeretnék mondani, a végén majd a közönség és a szakmai stáb eldönti, hogy érdemes volt-e leszerződtetni. Bízom benne, hogy jó játékkal és gólpasszokkal, gólokkal tudom hozzásegíteni a csapatot az élvonalba jutáshoz.
 
Csirmaz István Mezőkövesden született, és 19 évvel később kék-sárga színekben mutatkozott be az élvonalban 2014-ben. Később is kapott lehetőséget az első csapatban, majd kölcsönben játszott Szolnokon és Cegléden. Ezt követően igazolt Szolnokra, ahol gyorsan alapemberré vált, tavaly nyáron pedig a Csákvár hívta. Teljesítményére Felcsúton is felfigyeltek, mindössze 5 mérkőzés után átköltözött a szomszédba. Az előző bajnokságban a PAFC védelmének jobb szélén Szolnoki Roland, a bal oldalon pedig Nagy Zsolt volt a posztriválisa, így összesen 7 mérkőzésen lépett pályára, ezért elfogadta a DVTK megkeresését.
 
Csirmaz István átesett minden ilyenkor szokásos orvosi vizsgálaton, majd aláírta a szerződését, és hétfőn már új társaival együtt kezdi el a közös edzéseket."
 
Névjegy
 
Név: Csirmaz István
Születési idő: 1995. május 4.
Születési hely: Mezőkövesd
Magasság: 172 centiméter
Poszt: jobbhátvéd
 
Sikerei
NB I-es mérkőzés: 10/0
NB II-es mérkőzés: 129/3
 
Pályafutás
2022/2023 Diósgyőri VTK (NB II.)
2021/2022 Puskás Akadémia FC (NB I.) 7/0
2021/2022 PAFC II (NB III.) 8/0
2021/2022 nyár Aqvital FC Csákvár (NB II.) 5/0
2020/2021 Szolnoki MÁV FC (NB II.) 31/1
2019/2020 Szolnoki MÁV FC (NB II.) 21/0
2018/2019 Ceglédi VSE (kölcsönben, NB II.) 27/0
2017/2018 tavasz Szolnoki MÁV FC (kölcsönben, NB II.) 7/1
2017/2018 ősz Mezőkövesd Zsóry FC (NB I.) 2/0
2017/2018 Mezőkövesd Zsóry II (B.-A.-Z. megyei I. osztály) 1/0
2016/2017 Szolnoki MÁV FC (kölcsönben, NB II.) 33/1
2015/2016 tavasz Mezőkövesd Zsóry FC (NB II.) 2/0
2015/2016 ősz Felsőtárkány-Mezőkövesd (kölcsönben, NB III.) 15/0
2014/2015 Mezőkövesd Zsóry FC (NB II.) 3/0
2013/2014 Mezőkövesd Zsóry FC (NB I.) 1/0
2004-2013 Mezőkövesd utánpótlás
 
A BUDAFOK KÖZLEMÉNYE:
 
"Ahogyan arról tegnap beszámoltunk, csapatunk a kötelező orvosi vizsgálatokkal megkezdte a felkészülést a következő NB II-es szezonra. Immáron Horváth Olivérrel a fedélzeten, a 21 éves játékos az első nyári igazolásunk.
 
“Pozitívan tekintek a közös munkára, várom, hogy kezdődjön az alapozás. Az első pillanattól nagyon jó benyomást keltett bennem a BMTE, az volt az érzésem, hogy a klub is azt szeretné, ha itt folytatnám a pályafutásomat és én is úgy érzem, hogy a fejlődésem szempontjából a lehető legjobb dolog, ha Budafokon folytatom a karrieremet. A csapattól és saját magamtól is stabil játékot várok az előttünk álló szezonban, remélem, sok közös siker vár ránk.”
 
Horváth Olivér 2000. július 18-án született Budapesten, a labdarúgás alapjaival pedig hét évesen ismerkedett meg, első klubja a Ferencváros volt. 2011-ben aztán az MTK-hoz igazolt, ahol öt szezonon keresztül futballozott, mígnem az Ajax hívására 2016-ban Hollandiába szerződött. 2018-ban a PSV Eindhovenhez került, ahhonan aztán 2020-ban tért vissza a budapesti kék-fehérekhez.
 
Ezután kölcsönben a Szombathelyi Haladást erősítette, majd Győrben és a III. Kerületben futballozott, az óbudaiaktól kerül most hozzánk. Pályafutása során bemutatkozott az U17-es és az U18-as korosztályos válogatottban is, posztját tekintve a bal oldalon támadóként és védőként is bevethető."
 
A DOROG HÍRE:
 
"Tájékoztatjuk tisztelt szurkolóinkat, hogy szerződésük lejártával távozik klubunktól Hajdú Roland, Horváth Roland, és Izing Martin!
 
A 20 éves támadóközéppályás, Hajdú Roland Gábor a Soroksárban kezdte meg a tavalyi szezont, majd a nyári átigazolási időszak végén érkezett Dorogra, ahol 29 alkalommal jutott lehetőséghez, és 4 gólt szerzett, a legemlékezetesebb minden bizonnyal a PMFC ellen szerzett duplája volt. Roland kölcsönszerződése lejártával visszatér nevelőklubjához.
 
Klubunkkal kötött szerződését nem újítjuk meg, a szintén egy szezont Dorogon szereplő Izing Martin Ferenccel, aki középhátvédként 31 alkalommal lépett pályára piros-feketében, és 1 gólt szerzett.
 
Szintén távozik a Dorogi FC kötelékéből Horváth Roland, akinek lejáró szerződését nem hosszabbítja meg klubunk. A 28 éves támadó Budaörsről igazolt hozzánk 2022. elején, a tavaszi idényben 5 alkalommal kapott lehetőséget a pályán."
 
AZ ÚJONC MOSONMAGYARÓVÁR A KÖVETKEZŐ KÖZLEMÉNYT KÜLDTE AZ NB2.HU-NAK:
 
"Pénteken kezdi meg a felkészülést az NB II-be frissen feljutó Credobus Mosonmagyaróvár. Varga László együttesére hat hetes felkészülés, és hét edzőmérkőzés vár a következő időszakban. Az óvári csapat a Dunaszerdahellyel, az ETO-val, a Budafokkal és az Ajkával is megmérkőzik. A NB II-es bajnokság július 31-én rajtol.
 
Edzőmérkőzések:
 
Június 25., szombat, 11:00
DAC 1904 (szlovák I. osztály) – Credobus Mosonmagyaróvár
 
Június 29., szerda, 11:00
Credobus Mosonmagyaróvár – Dorogi FC (NB II)
 
Július 2., szombat, 11:00
Budafok (NB II) – Credobus Mosonmagyaróvár (helyszín: Telki)
 
Július 9., szombat, 11:00
Credobus Mosonmagyaróvár – ETO FC Győr (NB II)
 
Július 13., szerda, 18:00
Credobus Mosonmagyaróvár – Inter Bratislava (szlovák III. osztály)
 
Július 16., szombat, 11:00
FC Ajka (NB II) – Credobus Mosonmagyaróvár
 
Július 23., szombat, 11:00
Credobus Mosonmagyaróvár – MTK II (NB III)
 
Július 31., vasárnap
Rajtol az NB II!
 
A kezdési időpontok változhatnak! Facebook-oldalunkon és honlapunkon mindig megosztjuk Önökkel az aktuális információkat."
LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!