Fegyelmi indult az MTK-Siófok miatt, megvan a 14-20. forduló új programja - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Fegyelmi indult az MTK-Siófok miatt, megvan a 14-20. forduló új programja

Nagy Benjámin - 2022. October 25. Tuesday 20:43
Döntéseket közölt az MLSZ.
Kép forrása: mtkbudapest.hu

 

Több fontos döntést is közölt az MLSZ kedden.

 

Az egyik az MTK-Siófok mérkőzéssel kapcsolatos, íme:

 

"Fegyelmi eljárás indult az NB II hétvégi fordulójában lejátszott MTK–Siófok mérkőzéssel kapcsolatban a vendégszurkolóknak a mérkőzés lefújása után történt rasszista megnyilvánulása miatt.

 

Az MLSZ minden diszkriminatív megnyilvánulást elítél és szankcionál. Amennyiben bizonyíthatóan voltak rasszista megnyilvánulások egy mérkőzésen, akkor a fegyelmi bizottság a legszigorúbban büntetheti a cselekményt.

 

“A gyűlölet nem pálya”

 

Az MLSZ versenybizottsága eközben bejelentette, hogyan módosítja a rezsiköltségek csökkentése érdekében a 14-20. forduló kezdési időpontjait - íme, a hivatalos program:

 

14. FORDULÓ

Október 30.
13.00
: Aqvital FC Csákvár–Credobus Mosonmagyaróvár
13.00: Soroksár SC–MTK Budapest
13.00: BFC Siófok–Szentlőrinc
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Budafoki MTE
15.00: FC Ajka–Kolorcity Kazincbarcika SC
15.00: Tiszakécskei LC–Gyirmót FC Győr
15.00: Szombathelyi Haladás–Dorogi FC
15.00: ETO FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre
15.00: Diósgyőri VTK–HR-Rent Kozármisleny

Október 31.
20.00
: Pécsi MFC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (Tv: M4 Sport)
 

15. FORDULÓ

November 6.
13.00
: Kolorcity Kazincbarcika SC–Pécsi MFC
13.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Nyíregyháza Spartacus FC
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szombathelyi Haladás
13.00: Gyirmót FC Győr–FC Ajka
13.00: Budafoki MTE–ETO FC Győr
13.00: Dorogi FC–BFC Siófok
13.00: Szentlőrinc–Soroksár SC
15.00: MTK Budapest–Tiszakécskei LC
15.00: HR-Rent Kozármisleny–Aqvital FC Csákvár
15.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Diósgyőri VTK
 

16. FORDULÓ

November 9.
13.00
: Soroksár SC–Dorogi FC
13.00: Aqvital FC Csákvár–Diósgyőri VTK
13.00: BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–HR-Rent Kozármisleny
16.00: FC Ajka–MTK Budapest
17.00: Szombathelyi Haladás–Budafoki MTE
17.00: ETO FC Győr–Credobus Mosonmagyaróvár
17.30: Kolorcity Kazincbarcika SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
18.00: Pécsi MFC–Gyirmót FC Győr
18.00: Tiszakécskei LC–Szentlőrinc
 

17. FORDULÓ

November 13.
11.30
: MTK Budapest–Pécs MFC (Tv: M4 Sport)
13.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Szombathelyi Haladás
13.00: Budafoki MTE–BFC Siófok
13.00: Gyirmót FC Győr–Kolorcity Kazincbarcika SC
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár SC
13.00: Dorogi FC–Tiszakécskei LC
13.00: Szentlőrinc–FC Ajka
15.00: Diósgyőri VTK–Nyíregyháza Spartacus FC
15.00: HR-Rent Kozármisleny–ETO FC Győr
15.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Aqvital FC Csákvár
 

18. FORDULÓ

November 27.
13.00:
 Kolorcity Kazincbarcika SC–MTK Budapest
13.00: Soroksár SC–Budafoki MTE
13.00: BFC Siófok–Credobus Mosonmagyaróvár
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Aqvital FC Csákvár
13.00: Gyirmót FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
15.00: Pécsi MFC–Szentlőrinc
15.00: FC Ajka–Dorogi FC
15.00: Tiszakécskei LC–Békéscsaba 1912 Előre
15.00: Szombathelyi Haladás–HR-Rent Kozármisleny
15.00: ETO FC Győr–Diósgyőri VTK
 

19. FORDULÓ

December 3.
13.00
: Diósgyőri VTK–Szombathelyi Haladás (Tv: M4 Sport)
December 4.
13.00
: MTK Budapest–Gyirmót FC Győr (Tv: M4 Sport)
13.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Soroksár SC
13.00: Budafoki MTE–Tiszakécskei LC
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–FC Ajka
13.00: Dorogi FC–Pécsi MFC
13.00: Szentlőrinc–Kolorcity Kazincbarcika SC
13.00: Aqvital FC Csákvár–ETO FC Győr
15.00: HR-Rent Kozármisleny–BFC Siófok
15.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza Spartacus FC
 

20. FORDULÓ

December 11.
13.00
: Szentlőrinc–Gyirmót FC Győr
13.00: Dorogi FC–Kolorcity Kazincbarcika SC
13.00: Békéscsaba 1912 Előre–Pécsi MFC
13.00: Budafoki MTE–FC Ajka
13.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Tiszakécskei LC
13.00: Nyíregyháza Spartacus FC–ETO FC Győr
13.00: Aqvital FC Csákvár–Szombathelyi Haladás
15.00: HR-Rent Kozármisleny–Soroksár SC
15.45: Diósgyőri VTK–BFC Siófok (Tv: M4 Sport)
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)

LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!