Gólgazdag meccset játszott az MTK, hamar eldőlt a Szpari sorsa – eredmények, tabella

Stieber Zoltán és Németh Krisztián is gólt szerzett.

A válogatott szünet után a 18. fordulóval folytatódik az NB II. Szombaton a Szeged a Gyirmótot múlta felül, vasárnap 13 órától pedig újabb négy mérkőzéssel folytatódott a játéknap. Az MTK a Kazincbarcika otthonában 3-3-as döntetlent játszott, a meccsen Németh Krisztián és Stieber Zoltán is betalált.

A Nyíregyháza a negyedik percben már kétgólos hátrányba került a Csákvár ellen. A korai hátrányát nem tudta eltüntetni a Szpari, sőt, Torvund a 80. minutumban eldöntötte az ütközetet.

A Mosonmagyaróvár Siófokon szerzett három pontot, a Budafok pedig a Soroksárt fektette két vállra.

Eredmények:

Kolorcity Kazincbarcika SC–MTK Budapest 3–3 (Ádám F. 15., 86., Pálinkás 38., ill. Zuigeber 40., Németh K. 53., Stieber Z. 65.)
Soroksár SC–Budafoki MTE 1–2 (Halmai 23., ill. Beke P. 4., Sós M. 56.)
BFC Siófok–Credobus Mosonmagyaróvár 0–1 (Horváth K. 39.)
Nyíregyháza Spartacus FC–Aqvital FC Csákvár 0–3 (Hornyák 2., 4., Torvund 80.)