Gyirmóton folytatja a Vasas középpályása - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Gyirmóton folytatja a Vasas középpályása

NB2.hu - 2020. July 10. Friday 17:44
Hivatalos bejelentés.
Kép forrása: gyirmotfc.hu

 

A Gyirmót közleménye:

 

"Klubunk egy plusz egy éves megállapodást kötött Hajdú Ádámmal. Az MTK nevelésű, 27 éves, bal lábas belső középpályás a Vasas FC-től igazolt Gyirmótra, korábban légiósként szerepelt a Liverpool FC színeiben. Az első osztályban 76 mérkőzésen lépett pályára, tagja volt a 2016/2017-es idényben bajnoki címet szerző Budapest Honvédnak. Gyirmóti pályafutásához nagyon sok sikert kívánunk!"

 

A Vasas bejelentése:

 

"Hajdú Ádám 2018 nyarán Paksról érkezett klubunkhoz, a középpályás akkor hároméves szerződést írt alá a Vasassal. A 27 éves játékos az elmúlt fél év alatt összesen 90 percet játszott: egyetlen alkalommal - a tavaszi szezon első, Békéscsaba elleni mérkőzésén - lépett pályára, az azt követő fordulókban nem volt keretbe nevezve. Hajdú Ádámnak köszönjük az eddigi közös munkát, további pályafutásához sok sikert kívánunk!"

A Mezőkövesd újabb alapemberét szerezte meg a Vasas

 

LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!