Győzelemmel mutatkozott be Priskin Tamás - gólok története - NB2.hu

Győzelemmel mutatkozott be Priskin Tamás - gólok története

Juhász Gergely - 2020. január 19. vasárnap 11:57
Ellentétes félidőket játszottak a csapatok.
Kép forrása: eto.hu
Győzelemmel folytatta a felkészülését az ETO, Priskin Tamás bemutatkozott az új csapatában.

Priskin a kezdőben kapott helyet a Pápa elleni edzőmeccsen, ám az első félidőben nem sok babér termett az NB II-es csapatnak. A Pápa tudta megszerezni a vezetést, majd a félidő végéig meg is duplázták azt. Priskin Tamásnak a hajrában még lett volna lehetősége szépíteni, ám a lehetőségből nem született találat.

Eldőlt, hol folytatja Priskin Tamás

A szünetben Kovács Krisztián kivételével teljes sort cserélt a Győr és ez jó döntésnek bizonyult a mérkőzés alakulásának a szempontjából. A második játékrész már teljes mértékben a Győrről szólt, 4 gólt rámoltak be az ellenfélnek. A felkészülést a Somorja ellen folytatja majd az ETO, a felvidéki csapat a Vasas vendégeként játszott 0-0-ás döntetlent a legutóbbi meccsén.

WKW ETO – PÁPAI PERUTZ 4-2 (0-2)

1.félidő:
WKW ETO kezdő: Gyurákovics Erik - Kovács Krisztián, Vári Barnabás, Fejes András, Jakab Dávid, Kun Bertalan, Kiss Máté, Simon Ádám, Gaál Bálint, Horváth Zoltán, Priskin Tamás

2. félidő:
WKW ETO kezdő: Horváth Tamás - Kovács Krisztián, Dvorschák Gábor, Gengeliczky Gergő, Kalmár Olivér, Bagi István, Marius Charizopulos, Tömösvári Bálint, Andric Nemanja, Lovrencsics Balázs, Simon András

GÓLOK TÖRTÉNETE:

28. perc: A 28. percben megszerezte a vezetést a Pápa. Nagy Tamás indult meg a jobb szélen és tekerte el Gyurákovics mellett a labdát. (0-1).

40. perc: Újabb győri helyzetek után kettőre nőtt a 40. percben a vendégel előnye, Kalász a jobb oldalról a hosszúba bombázott. (0-2).

50. perc: Az 50. percben szépített csapatunk, Lovrencsics Balázs villant, (1-2)-re módosította az állást.

70. perc: A 70. percben kiegyenlített csapatunk! Andric szép cselekkel verte meg egy az egyben védőjét, tökéletes átadását Tömösvári lőtte nagy erővel a hosszú sarokba. (2-2).

79. perc: A 79. percben azonban csak szemmel tudta követni azt a felhőfejest, ami a hosszú ficakban kötött ki, Tömösvári érkezett parádésan második gólját szerezve. (3-2).

A végeredményt Andric büntetőből szerzett góljával állította be, végül 0-2-es félidő után a második félidőben bemutatott eredményes futballjának köszönhetően csapatunk megérdemelten szerezte meg a 4-2-es győzelmet.