Hali: az Újpesttől érkezett középpályás - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Hali: az Újpesttől érkezett középpályás

Bíró Ádám - 2022. February 23. Wednesday 10:24
Hivatalos bejelentés.
Kép forrása: haladas.hu
A Haladás közleménye:
 
"Stieber András a Haladásban
 
A 30 éves középpályás másfél éves szerződést írt alá klubunkkal.
 
A sárvári születésű, 30 éves középpályás Stieber András - az MTK-ban futballozó Zoltán öccse - pályafutását Újbudán kezdte, majd az Újpest utánpótláscsapataiban nevelkedett. Aztán 2010 és 2014 között Angliában, az Aston Villa U18-as és tartalékcsapatában (U23) szerepelt - utóbbiban 44 bajnokin három gólt jegyzett. Ezt követően hazatért, az ETO FC Győrben, a Lombard Pápában, Ajkán, aztán Budaörsön, Mosonmagyaróváron és Gyirmóton játszott. A 2019/20-as bajnokságban ismét Budaörsre igazolt, alapember volt, 24 bajnokin hét gólt szerzett - nem véletlen, hogy felfigyelt rá az Újpest. A lila-fehérek tavaly nyáron szerződtették, ám az NB I.-es csapatban nem lépett pályára, az NB III.-as gárdában szerepelt: kilenc meccsen egy gólt szerzett.
 
Az NB I.ben eddig összesen 11 mérkőzésen lépett pályára, az NB II-ben 125 bajnokin 23 gólt szerzett és 15 gólpasszt adott. Háromszor játszott az U19-es válogatottban is, egy gólt szerzett.
 
Stieber András másfél évre írt alá klubunkhoz."
LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!