Igazolt a Kerület, a Pécs és a Budaörs, Kondás a DVTK-ról nyilatkozott - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Igazolt a Kerület, a Pécs és a Budaörs, Kondás a DVTK-ról nyilatkozott

NB2.hu - 2021. July 02. Friday 19:51
Távozó Dorogon, hosszabbítás a Szparinál, bécsi csapatot fogad a Hali.
Kép forrása: III. Kerületi TVE

 

III. KERÜLET

 

"Egerszegi Tamás a III. kerületi TVE játékosa!

 

 

 

 

 

 

“Tamás is készült már velünk korábban, amikor nem volt csapata. Most lehetőség nyílt rá, hogy komolyabban is együtt dolgozzunk és ennek mind a két fél nagyon örült. Biztos vagyok benne, hogy csupaszív játékával gyorsan közönségkedvenccé fog válni. Sok sikert óbudai kék-fehérben Tomi!” - nyilatkozta Szabó Bence."
 

 

 

 

 

 


BUDAÖRS

 

"Egy támadó és egy védő érkezett.

 

Úgy tűnik beindult a csapat megerősítése. Azt követően, hogy csütörtökön klubunk bejelentette első igazolását, ma két újabb szerzemény írt alá szerződést Budaörsön.

 

Vankó Imre Győrből tette át székhelyét együttesünkhöz. A 27 éves támadó a Győri nevelése, a felnőttek között is itt mutatkozott be. Szerepelt még Pápán, Újbudán, Szegeden és Budafokon. Az első osztályban 8 mérkőzése van, valamennyi pápai színekben.

 

Kapronczai Gergely személyében utánpótlás válogatott baloldali védővel erősített együttesünk. A 20 éves játékos Kozármislenyen, Pécsen, valamint az MTK-nál töltötte utánpótláséveit. A felnőttek között a III. Kerületben mutatkozott be, az előző szezont pedig Szentlőrincen töltötte.

 

Vankó Imre 1, Kapronczai Gergely pedig 2 éves szerződést kötött klubunkkal.

 

Sok sikert kívánunk nekik budaörsi színekben! Hajrá Budaörs!"

 

PÉCS

 

"A 18 esztendős, korábbi korosztályos Eb-résztvevő Dávid Zoltán a PMFC-ben folytatja pályafutását.

 

Klubunk szerződést kötött a mindössze 18 éves védővel, Dávid Zoltánnal, aki a 2021/2022-es szezonban NB II-es labdarúgócsapatunkban folytatja ígéretes karrierét. Ötödik nyári igazolásunk korábban tíz éven keresztül nevelőegyesületében, a Békéscsaba korosztályos csapatainál nevelkedett, ahol végigjárta a ranglétrát.

 

Eközben a remek fizikumú hátvéd 2018. augusztus 28-án, miután betöltötte a 16. életévet, a Vasas ellen debütálhatott az NB II-ben, ezt követően pedig 2019 tavaszán már profi szerződést írt alá a Békés megyei klubnál. Mindemellett tagja volt a 2019 májusában az U17-es Európa-bajnokságon szerepelt korosztályos válogatottnak.

 

A békéscsabai születésű, nagyon ambiciózus belső védő korábbi edzője hívására a 2020/2021-es szezonban a Kazincbarcika gárdájában játszott, ahol összesen 25 másodosztályú bajnokin bizonyította rátermettségét, míg a Magyar Kupában három találkozón kapott lehetőséget kezdőként.

 

– Kazincbarcikán a búcsú ellenére jó szezont tudhattam magam mögött, ám mindenképp az NB II-ben szerettem volna folytatni. Fontos volt, hogy egy erős csapatban szerepelhessek. Tetszik az együttes játéka és az a filozófia is, amit a szakmai stáb képvisel, így örülök, hogy a PMFC-be igazoltam – mondta Dávid Zoltán.

 

Az életkorából fakadóan még a fiatalszabályba tartozó játékos leigazolásának részleteiről Kulcsár Árpád sportszakmai igazgató számolt be:

 

– Dávid Zoltán tavaly a meggyőző teljesítménye miatt szerepelt az NB II-ben, volt korosztályos-válogatott, illetve az általam is nagyra tartott korábbi edzője szintén megerősített a szerződtetését illetően. Annak örülnék, ha Katona Leventéhez hasonló szereplést érne el a bajnokságban – nyilatkozta Kulcsár Árpád.

 

Sportszakmai igazgatónk további fiatalok játéklehetőségéről is szót ejtett:

 

– A szabálynak megfelelően több fiatalt szeretnénk szerepeltetni az NB II-es csapatban. Jelen pillanatban az utánpótlásunkból három 2002-es születésű játékos edz a felnőttekkel. Velük együtt 4-5 fiatalra számítunk a keretben, de persze további tehetségek előtt is adva van a lehetőség – tette hozzá Kulcsár Árpád.

 

Névjegy: Dávid Zoltán
Születésnap: 2002.08.27.
Születési hely: Békéscsaba
Nemzetiség: Magyar
Poszt: Védő
Magasság: 191 cm
Testsúly: 88 kg
Előző klubja: Kazincbarcika SC

 

Dávid Zoltánnak sok sikert kívánunk piros-feketében!"

 

DOROG

 

"Délczeg Gergely távozik!

 

 

 

 

 

 

Tájékoztatjuk tisztelt szurkolóinkat, hogy támadónk két Dorogon töltött szezon után távozik klubunktól!

 

A 33 éves játékos a 2019-2020-as szezon előtti átigazolási időszakban csatlakozott hozzánk kisvárdai évei után, azóta 20 alkalommal a kezdőcsapat tagjaként, 9-szer pedig csereként segítette csapatunkat játékával, eredményes 11-szer tudott lenni, pályafutását a Szombathelyi Haladás együttesénél folytatja. Gergőnek köszönjük a Dorogi FC-ért végzett munkáját, további pályafutásához sok sikert kívánunk!"

 

 

 

 

 

 

NYÍREGYHÁZA

 

"Szerződést hosszabbított a Nyíregyháza Spartacus Zamostny Balázzsal. A 29 éves támadó a téli szünetben érkezett a Szparihoz, a szezon végéig. Minden tavaszi találkozón pályára lépett a csapatban. Most a felek 2022. nyaráig szóló kontraktust kötöttek, azaz egy évvel meghosszabbították a megállapodást."

 

"Több játékossal kötött szerződést az elmúlt napokban a Nyíregyháza Spartacus. Az alábbi linkre kattintva megismerkedhetünk velük: HALADÁS


DVTK

 

"Szombaton játssza első nyári felkészülési mérkőzését a DVTK. A Kisvárda elleni találkozó előtt a csapat vezetőedzőjével, Kondás Elemérrel beszélgettünk.

 

Felkészülési mérkőzés

2021. július 3., szombat
11:00 Diósgyőri VTK - Kisvárda Master Good (Közvetítés: https://www.youtube.com/DVTKtv)

 

A felkészülés első két hetével szemben ezen a héten már nem csak az erőnlét fejlesztésén volt a hangsúly, hanem a labdás elemek gyakorlása is egyre inkább előtérbe került.

 

- Nem most vettük elő a játékszert, a futómunka mellett is az első perctől ott volt. Én szeretem, ha az erőnlét fejlesztése mellett is előkerül a labda, mert a meccseken is azzal játszunk (nevet - a szerk.), de való igaz, hogy most már a speciálisabb résznél tarunk - kezdte Kondás Elemér.

 

Nyilván nem várható el, hogy négy héttel a szezonrajt előtt csúcsformában legyen a csapat, hiszen ilyenkor kicsit nehezebbek még a lábak. Kíváncsiak voltunk arra, mi az elsődleges célja az első edzőmeccsnek.

 

- Az első és a legfontosabb, hogy a játékosok mérkőzésterhelést kapjanak, a második pedig, hogy egy-két taktikai elemet is viszontlássunk abból, amit ezen a héten röviden már gyakoroltunk - folytatta a DVTK vezetőedzője. - Az edzőmeccsek arról is szólnak, hogy lépésről-lépésre csiszoljuk a játékunkat, a meccs után pedig látni fogjuk, hogy mi az, amin javítani kell. Ezúttal mindenkinek szeretnék 45 perc játéklehetőséget adni. Az eredmény engem a felkészülési mérkőzéseken nem szokott érdekelni, de természetesen, ha pályára lépünk, akkor nyerni akarunk, ezzel minden labdarúgó így van. A Kisvárda jó csapat, bízom benne, hogy egy jó meccset fogunk ellenük játszani, ami jól szolgálja majd a felkészülésünket.

 

Hétfőn Bánhegyi Bogdán, Jurek Gábor, Kispál Tamás és Zsemlye Balázs is csatlakozott a kerethez. Őket is láthatjuk majd a pályán?

 

- Igen, terveink szerint a keret többi tagjához hasonlóan ők is megkapják majd a kellő játékpercet. Mint ismert, egy 2002 után született labdarúgónak kötelezően minden mérkőzésen végig a pályán kell lennie a másodosztályban (a fentieken túl a keret tagjai közül még Orosz Donát felel meg ennek a kritériumnak jelenleg - a szerk.), ezért a következő hetekben arra a kérdésre is választ kell kapnunk, hogy melyik fiatalembernek lesz a legnagyobb esélye arra, hogy az első fordulóban a kezdőcsapat tagja legyen - zárta a szakember."

LEGFRISSEBB HÍREK
2022. 01. 25. 10:09

DVSC: hosszabbított az egyik legjobb - reakciók

Hivatalos bejelentés.
2022. 01. 25. 09:57

Vidi: nem megszokott üzlet után érkezett a tél legfontosabb igazolása

„Elrejtett”, fontos mondat nyomában.
2022. 01. 25. 09:01

Bundesliga: Dárdai Pál határozott véleménye Schäfer Andrásról

Előbbi már meghódította Berlint.
2022. 01. 25. 07:27

Magyar játékos volt az Inter nyerőembere - videó

Magyaros rangadó volt Olaszországban.
2022. 01. 25. 09:22

Szolnok: jel a bennmaradásért folytatott harc előtt

Vezetőedzői reakció.
2022. 01. 24. 18:50

Változások a Vasasnál, kölcsönadás a DVTK-nál, távozók a Kecskemétnél

Erősített a Pécs és a Tiszakécske.
2022. 01. 25. 10:42

5 játékost igazolt az Érd

Hivatalos bejelentés.
2022. 01. 24. 19:44

Debrecenbe igazolt a Vasas védője, erősített a Dabas és a Hódmezővásárhely

Hivatalos bejelentések.
2022. 01. 25. 06:32

Keddi foci: a Fradi és a Vidi légiósai az Afrika Kupán bizonyíthatnak

Nyolcaddöntők várnak rájuk.
2022. 01. 25. 03:33

Kiütötte a Fradi a Vidit

Kijött az osztálykülönbség.
2022. 01. 24. 16:21

Vasas: ezért nem játszik 3 volt alapember

Tiszta vizet öntöttek a pohárba.
2022. 01. 24. 11:32

DVTK: eltitkolt edzőmeccs, rengeteg hiányzó

Kondás Elemérnek váltania kellett.
2022. 01. 24. 12:02

Fordulatos meccsen nyert Fehérváron a Paks - reakció

Potyogtak a gólok!
2022. 01. 24. 11:51

Kanta Józsefék ifjabb Albert Flóriánék ellen nyertek idén először – reakció

Látni kell, mikben kell javítani.
2022. 01. 25. 00:01

Csíkszereda: öt játékos érkezett

A Puskás Akadémia egykori futballistáját is szerződtették.
2022. 01. 24. 21:55

Patinás csapatot vehet át Szalai Attiláék exedzője

Topbajnokságban bizonyíthat.
2022. 01. 24. 21:21

Megsérült a magyar válogatott védője

Súlyosabb lehet a gond.
2022. 01. 24. 20:47

Sokat ért a Ciprusra igazoló magyar csatár első gólja

Nem jött össze a magyaros rangadó.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1DVTK42
2Vasas FC41
3Kecskeméti TE HUFBAU38
4Szombathelyi Haladás37
5Szeged-Csanád Grosics Akadémia35
6WKW ETO FC Győr32
7Dorogi FC30
8BFC Siófok30
9Nyíregyháza Spartacus FC27
10PMFC26
11FC Ajka24
12Szentlőrinc24
13Békéscsaba 1912 Előre21
14Soroksár SC20
15III. Ker. TVE20
16Aqvital FC Csákvár20
17Budaörs20
18Budafoki MTE19
19Szolnoki MÁV FC19
20Tiszakécskei LC15
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!