Igazolt a Szeged és az ETO, távozó az MTK-nál - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Igazolt a Szeged és az ETO, távozó az MTK-nál

Nagy Benjámin - 2022. June 22. Wednesday 14:23
Hivatalos bejelentések.
Kép forrása: eto.hu

 

SZEGED

 

"Vaits Marcell 2002-ben született Hódmezővásárhelyen. Szülővárosa csapatában kezdte labdarúgókarrierjét, majd 2014-ben felfigyelt rá a Puskás Akadémia. Összesen hat éven át pallérozódott a felcsúti akadémián, ez idő alatt nyolc alkalommal szerepelt a korosztályos válogatottakban. 2021 januárjában a holland élvonalbeli NAC Breda együtteséhez igazolt, ahol az U21-es együttesnél szerepelt.

 

– Természetesen az a célom, hogy a pályán és azon kívül is a csapat segítségére legyek, hogy elérjük a közös céljainkat. Hódmezővásárhelyiként számomra plusz motivációt jelent, hogy Csongrád-Csanád megye legjobb csapatában játszhatok. Pozitívan fogadtak a társak, igyekszem minél előbb beilleszkedni és felvenni a ritmust. Szeretnék minél többet védeni a szezon során – nyilatkozta Vaits Marcell."

 

ETO

 

"Utánpótlás-válogatott középpályást szerződtetett klubunk Bencze Márk személyében. A 22 esztendős játékos a Szeged-Csanád Grosics Akadémia csapatától érkezik, és kétéves szerződést köt klubunkkal.

 

A Vasas akadémiáján nevelkedő középpályás megfordult Hollandiában is, ahol a Vitesse utánpótlásában töltött el három évet. Hazatérése után Siófokra szerződött, majd Mezőkövesden bemutatkozott az NB I-ben. Az elmúlt félévet Szegeden töltötte, most nagy reményekkel érkezik Győrbe, ahol jó játékkal szeretné segíteni az együttest a sikeres szereplésben.

 

- Örülök, hogy egy olyan patinás együtteshez csatlakozhatok, mint az ETO – mondta Bencze Márk. – Mihalecz István sportigazgató megkeresésére érkeztem Győrbe, ahol szeretnék minél több játéklehetőséget kapni, ami alatt gólokkal és gólpasszokkal szeretném segíteni a csapatot, hogy jó helyezést tudjon elérni, és versenyben legyen a feljutásért. Ehhez adottak a körülmények, már nagyon várom, hogy megkezdhessük a közös munkát."

 

MTK

 

Távozott a klubtól Szakály Dénes - értesült az nso.hu

 

A 34 éves középpályás télen érkezett a kék-fehérekhez, ám mindössze hét bajnokin kapott lehetőséget. Arról egyelőre nincs információ, hogy hol folytatja a pályafutását.

LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!