Jó úton jár a Vasas a vezetőedző szerint

NB I-est vertek.

A Vasas vezetőedzője, Szanyó Károly értékelte csapata Mezőkövesd elleni győztes felkészülési mérkőzését (2-1) – részletek a linkre kattintva érhetőek el a találkozóval kapcsolatban.

"Mindig jó egy ilyen erős csapat ellen játszani. Láttunk két ellentétes félidőt, de megmondom őszintén az eredménynek nem tulajdonítok nagy jelentőséget, csak annyiban, hogy jobb a munkát úgy végezni, hogy annak van gyümölcse. Ez ugyanis pozitív hatással van a játékosokra. Az eddig elvégzett kemény munkához képest jól helytálltak a srácok. Az első félidőben pontatlanabbak voltunk, a másodikban viszont teljes mértékben uraltuk a játékot. Az történt a pályán, amit mi szerettünk volna. Rúgtunk két gólt, amivel megfordítottuk a mérkőzést. Úgy gondolom, hogy jó úton járunk, és próbálunk még magasabb szintre jutni" – fogalmazott a klub honlapjának.