nb1.hu

Kazah bronzérmes ellen remekelt a Csákvár

El-résztvevő volt az ellenfél.

Törökországi edzőtáborozásuk harmadik napján lejátszotta idei első felkészülési mérkőzését a Csákvár. Ellenfelük a kazah első osztály élmezőnyébe tartozó, a 2018-19-es Európa Liga-selejtezőjében indult – négy meccsen három győzelmet arató – FC Tobol gárdája volt. Bár reggel óta szakadt az eső, így is tökéletes pályán rendezték az összecsapást.

Aqvital FC Csákvár-Tobol FC 1-1 (0-1)
Antalya, vezette: Rufat Cekir (Mustafa Ansar, Derin Duran)
Aqvital (I. félidő): Hermány – Csilus, Kiprich D., Csonka, Galambos – Mészáros D., Nándori – Skribek, Sándor Gy., Simon – Sejben.
II. félidő: Hermány – Falusy, Dulló, Baranyai, Deutsch – Mészáros D. (Nándori), Papp M. – Daróczi, Molnár Cs., Baracskai – Oroszi.

Gólok története:
18. perc: gyorsan elvégzett szabadrúgás után Csonka késlekedett a belöbbölt labda kivágásával, Nurgaliev lecsapott rá és 16 méterről Hermány felett a kapu közepébe emelt, 0-1.

82. perc: Daróczi bal oldali beadására remek tempóban érkezett Dulló és 10 méterről a hosszú sarokba bólintotta a labdát, 1-1.

A komplett csapattal felálló – szünetben is csak négyet cserélő – kazah első osztályú bronzérmes ellen egyetlen pillanatig sem játszott alárendelt szerepet a magyar csapat, s teljesen megérdemelten végzett döntetlenre a jó iramú, kemény összecsapáson.

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)