Kecskemét: NB I-es licencről döntött az MLSZ - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Kecskemét: NB I-es licencről döntött az MLSZ

Nagy Benjámin - 2022. April 19. Tuesday 13:49
Hivatalos bejelentés.
Kép forrása: kecskemetite.hu

 

A KECSKEMÉT KÖZLEMÉNYE:

 

"A mai napon megkapta klubunk az MLSZ Elsőfokú Licencadó Bizottságának határozatát, melyben a korábban benyújtott kérelmünk elbírásála után, megadták számunkra az élvonalbeli indulási jogot a 2022/2023-as szezonra. Amennyiben csapatunk kiharcolja a feljutást, úgy ennek adminisztratív akadálya sem lesz innentől kezdve.

 

Klubunk a csapat kitűnő szereplésének is köszönhetően Nemzeti Első Osztályú (NB I) licenckérelmet nyújtott be a következő szezonra a tavasz folyamán, és miután a kritériumoknak megfelelve ezt megkaptuk, újra ott lehetünk az élvonalban, ha az eredmények kedvezően alakulnak számunkra. Jelenleg erre minden esélyünk megvan, hiszen öt fordulóval a bajnokság zárása előtt a második, már feljutást érő pozícióban tartózkodik együttesünk."

LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!