Két felkészülési meccset játszott a Balmaz

Vegyes az összkép.

Balmazújváros-Budafok 0-2

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Szécsi Gergő (Zaha Dániel 46′) (K) – Schmid Máté, Póti Krisztián, Bora György, Kóródi Nándor – Bíró Ákos, Bódis Norbert, Szabó Balázs, Balázs Richárd – Harsányi Zoltán, Bíró Péter. Vezetőedző: Horváth Ferenc

BUDAFOKI MTE: I. félidő: Balogh Péter (K) – Margitics Andor, Oláh Bálint, Khiesz Kornél, Kercsó Bence – Lakatos Csaba, Filkor Attila, Ihrig Farkas Sebestyén, Vankó Imre –  Kovács Dávid, Vég Bence. II. félidő: Póser Dániel (K) – Pölöskei Péter, Vaszilonov Vladimir, Gubacsi Zoltán, Króner Martin, Boros Gábor, Micsinai Miklós, Nagy Dávid, Patkós Imre, Vass Máté, Farkas Máté Vezetőedző: Vitelky Zoltán

Gólszerzők: Ihrig Farkas Sebestyén (0-1) 43′, Fekete Máté (0-2) 79′

Balmazújváros-Cigánd 5-0

BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ: Verpecz István (K) – Szalai András (Ignáth Tamás 76′), Papucsek Barna, Jagodics Bence, Farkas Norbert – Ternován Patrik (Peres Csaba 64′), Peszmeg Viktor, Domokos Bálint, Erdei Carlo – Berki István, Kamarás György. Vezetőedző: Horváth Ferenc

CIGÁND SE: Hrabina Alex (Gazsi Tamás 46′) (K) – Répási Regő, Papp Nándor, Kovács Gergő, Varga Krisztián – Zanko Hrihorij, Baksa Zoltán (Horváth Norman 67′), Engel Alex, Sánta Kázmér (Kis Gergő 67′) – Oláh Levente (Timkó Zsolt 67′), Molnár László. Vezetőedző: Szénay Péter

Gólszerzők: Erdei Carlo (1-0) 23′, Kamarás György (2-0) 43′, Berki István (3-0) 55′, Kamarás György (4-0) 76′, Erdei Carlo (5-0) 90′

A balmazfoci.hu beszámolóját változtatás nélkül közöljük.

Az első meccset a velünk egy osztályban szereplő Budafoki MTE gárdájával vívtuk. Az első félidő nem igazán hozott helyzeteket, inkább a tapogatózás volt jellemző mindkét félre. Ismét azt láthattuk ellenük, amit szerdán: nagy volt a hajtás, nem volt elveszett labda, de a gól ezúttal is elmaradt. A második félidőben kétszer tudott eljutni a kapunkig a Budafok, ki is használták az adódó lehetőségeket, és két góllal meg tudták nyerni a találkozót. Helyzeteket ismét sikerült kidolgoznunk, csak az a fránya gól hiányzott…

A második mérkőzést az NB III-as Cigánddal játszottuk. A nagy meleg ellenére is rengeteg kidolgozott lehetőség, és szép gólok jellemezték játékunkat. A mesterien véghezvitt többpasszos játékról már nem is beszélve. Egységet alkotott a védelmi, és a támadószekció is. Két gólig jutott Erdei Carlo, és Kamarás György is, de új szerzeményünk, Berki István is betalált, így pedig 5-0-val abszolváltuk az utolsó edzőmeccsünket.