Komoly szponzora lett a Kecskemétnek, változik a Vasas és a DVTK programja - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Komoly szponzora lett a Kecskemétnek, változik a Vasas és a DVTK programja

Bíró Ádám - 2021. July 26. Monday 19:31
Szurkolói ankétot rendeznek a győriek.
Kép forrása: kecskemetite.hu
KECSKEMÉT:
 
"Újabb komoly szponzorral erősödött klubunk, miután a Merkantil Bank Ligára készülő együttesünk támogatója lett a Phoenix Mecano Kecskemét Kft., mely már rengeteget tett a múltban is a város futballjáért.
 
A Phoenix Mecano Kecskemét Kft. három teljes szezonon keresztül, 2012-2015-ig volt névadó támogatója a Kecskeméti TE-nek, de már a korábbi években is folyamatosan segítette a város futballjának fejlődését, ezzel a céllal álltak be újra NBII-es klubunk mögé. Dr. Nagy Zoltán, a Phoenix Mecano ügyvezetője maga is nagy szurkolója a klubnak, és örömmel tapasztalja, hogy nehéz évek után újra visszatért a profi futball a városba.
 
-Mindig egy személyes dolog is az, hogy ki és mit szeret támogatni. Ez így volt nálam is, hiszen úgy nőttem fel, hogy a foci mindig része volt az életemnek. Fiatalon láthattam egy jó válogatottat, amit szerencsére most is elmondhatunk. Kint voltunk a világbajnokságon, a Videoton például UEFA-kupa döntőt játszhatott, sok meghatározó élményben volt tehát részem. Sosem volt igazából kérdés, hogyha Kecskeméten komoly irányba indul el a labdarúgás, akkor támogatni fogom. Így lettem támogatója 2008-ban is a KTE-nek, még az NBII-ben. Már ott is, majd az élvonalban is rengeteg emlékezetes meccset láthattunk, felejthetetlen a kupagyőzelem is. Nagyon jó élmény volt azokat az éveket is átélni. Sajnos utána más irányt vett a város futballja, de az mindig bennem volt, hogyha megint lesz olyan helyzet, amikor a kecskeméti foci elindul egy fenntartható úton, illetve sikerekkel kecsegtet, akkor mindenképpen újra mellé állunk, ez a pillanat most jött el. A tulajdonos és a város támogatásával is olyan garanciák adottak, amik sikerrel kecsegtetnek. A kultúra támogatása is évek óta személyes hobbim és célom, ezeket a projekteket továbbra folytatjuk, a foci támogatása kapcsolódott most ehhez hozzá. A Phoenix Mecano Kecskemét Kft. mindig egy emblematikus szponzora volt a csapatnak, oda-vissza egy jó kölcsönhatással járt ez, sokan ismerték meg a céget, ezeket az időket is szeretnénk visszahozni ezzel a támogatással – mondta Dr. Nagy Zoltán, a Phoenix Mecano Kecskemét Kft. ügyvezető igazgatója.
 
Természetesen a szereplés kapcsán is megfogalmazta új támogatónk a célokat, Dr. Nagy Zoltán elsősorban egy stabil, élvezetes mérkőzéseket játszó csapatot látna szívesen a Merkantil Bank Ligában.
 
-Én azzal már elégedett lennék, ha egy középmezőnyös szereplést tudna ebben az évben hozni a klub, amivel stabilizálná a helyét elsőként az osztályban. Emellett fontos lenne, hogy jó mérkőzéseken tegye ezt meg a csapat, akár a legerősebb ellenfelekkel szemben is. A lényeg a lelkesedés, a jó személyes hozzáállás – mondta Dr. Nagy Zoltán.
 
A célok megvalósításához fontos a stabil és erős háttér, éppen ezért rendkívül fontos klubunk számára, hogy újabb tradicionális és erős helyi vállalattal bővült a támogatói kör.
 
-Nagyon örülünk annak, hogy a Phoenix Mecano Kecskemét Kft. támogatóink közé került, hiszen ahhoz, hogy a pályán minél eredményesebbek legyünk, feltétlen szükség van támogatókra is, nélkülük nem megy. Egy újabb helyi kötődésű, nagy múltú cég lát lehetőséget abban a munkában, amit még a megyei bajnokságban kezdtünk el, és amit a másodosztályba visszatérve is lépésről lépésre szeretnénk folytatni. Ez mindenképpen egy pozitív visszaigazolás számunkra. Bízunk benne, hogy ezen az úton tovább haladva egy sikeres és eredményekben gazdag együttműködés veszi kezdetét -mondta Dr. Filus Andor, klubunk ügyvezetője."
 
VASAS:
 
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2021. augusztus 18-án (szerdán) 19 órára kisorsolt Vasas FC - Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2021. augusztus 18-án, szerdán 18 órára módosította. A találkozót a televízió közvetítésre jelölte ki."
 
GYŐR:
 
"Kedves szurkolóink, kedves ETO-szimpatizánsok! 2021. július 27-én kedden, 17 órakor sajtónyilvános szurkolói ankétot tartunk a győri DiVino Borbár teraszán! Várunk minden érdeklődőt sok szeretettel!
 
A szurkolói ankéton részt vesz Hannich Péter sportigazgató, Horváth Cs. Attila klubigazgató, Klausz László vezetőedző, Priskin Tamás csapatkapitány, Király József, az NB3-as csapat edzője, illetve új igazolásaink.
 
Kérdésed van? Gyere el a szurkolói ankétra, és kérdezz személyesen a vezetőktől!
 
Várunk mindenkit szeretettel kedden 17 órakor a DiVino Borbár teraszán!"
 
DVTK:
 
"Az M4 Sport televízió kérésére az MLSZ Versenybizottsága a Vasas elleni mérkőzés után a Szolnok elleni idegenbeli és a Pécs elleni hazai mérkőzés időpontját is módosította. A Tisza-partján hétfőn 20 órakor, a PMFC ellen pedig vasárnap kora délután lép pályára a DVTK. A Csákvár mellett a Siófok elleni idegenbeli és a Kecskemét elleni hazai meccset sem közvetíti a televíziós csatorna, így azok időpontja nem változott.
 
Az Aquital FC Csákvár kezdeményezte, hogy 17 óra 30 perc helyett 19 órakor kezdődjön a Diósgyőr elleni mérkőzésük, amelyhez a DVTK is hozzájárult, így az 1. fordulóban másfél órával később indul útjára a labda Felcsúton. 
 
Merkantil Bank Liga 2021/2022
1. forduló
2021. augusztus 1., vasárnap (Felcsút, Pancho Aréna)
19:00 Aqvital FC Csákvár - Diósgyőri VTK
 
2. forduló
2021. augusztus 9., hétfő
20:00 Diósgyőri VTK - Vasas FC (Tv.: M4 Sport)
 
3. forduló
2021. augusztus 15., vasárnap
19:00 BFC Siófok - Diósgyőri VTK
 
4. forduló
2021. augusztus 18., szerda
19:00 Diósgyőri VTK - Kecskeméti TE 
 
5. forduló
2021. augusztus 23., hétfő
20:00 Szolnoki MÁV FC - Diósgyőri VTK (Tv.: M4 Sport)
 
6. forduló
2021. augusztus 29., vasárnap
15:00 Diósgyőri VTK - Pécsi MFC (Tv.: M4 Sport)"
LEGFRISSEBB HÍREK
2022. 09. 27. 00:12

Marco Rossi bejelentette Dzsudzsák búcsúmeccsét a válogatottól

Igaznak bizonyultak az előzetes hírek.
2022. 09. 26. 23:57

Magyarország-Olaszország: Marco Rossit dicsérte az olaszok kapitánya - reakció

Köszönetet mondott a magyar szurkolóknak.
2022. 09. 26. 23:51

Magyarország-Olaszország: köszönet a búcsúzónak, világszínvonal az olaszoknál - reakciók

Értékeltek a főszereplők.
2022. 09. 26. 23:43

Magyarország-Olaszország: Marco Rossi és a magyar szív - reakció

Köszönet, vágyak és örömök.
2022. 09. 26. 18:19

MTK: küzdelem a mellrák ellen - nagyon szép gesztus

Hivatalos bejelentés.
2022. 09. 26. 11:30

Csákvár: a Puskás Akadémiától érkezett szakember - reakció

Változás a szakmai stábban.
2022. 09. 26. 18:16

Puskás Akadémia: az elhunyt stábtag emlékéért játszottak

Üzentek a játékosok.
2022. 09. 26. 14:02

Puskás Akadémia-Érd: kiakadt az érdi edző - reakció

Célkeresztben a játékvezető.
2022. 09. 26. 23:05

Magyarország-Olaszország: Szalai Ádám iszonyatos csalódottsága - reakció

Hozzá méltó, őszinte nyilatkozattal búcsúzott.
2022. 09. 26. 23:01

Anglia-Németország: csalódott nemzetek összecsapása

Potyogtak a gólok.
2022. 09. 25. 17:46

Enyhített az MLSZ a négy meccsre eltiltott játékos ügyében

Már ott lehet az MTK-ETO-n.
2022. 09. 25. 14:26

ETO: öt és fél év után távozott a 157 tétmeccsen játszó csatár

Hivatalos bejelentés.
2022. 09. 25. 18:22

Parádézott a Dunaújváros, a DEAC és a Karcag - eredmények, tabellák

Veretlen maradt az Iváncsa és a BVSC-Zugló is.
2022. 09. 25. 14:05

Baloteli betalált, előnyből kapott ki a Loki és az ETO - eredmények, tabellák

A Puskás Akadémia nyerte a forduló rangadóját.
2022. 09. 26. 22:51

Magyarország-Olaszország: kimaradó ziccerek, Szalai Ádám búcsúja

Az olaszok végeztek a csoport élén. 
2022. 09. 26. 21:11

Vidi: szurkolói busz indul a megyei rangadóra

Fontos információkat közölt a klub.
2022. 09. 26. 20:13

Magyarország-Olaszország: élő közvetítés

MINDÖRÖKKÉ MAGYARORSZÁG!
2022. 09. 26. 19:38

Magyarország-Olaszország: megvannak a kezdőcsapatok!

Változtatott Marco Rossi.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1MTK Budapest19
2Gyirmót FC Győr16
3PMFC16
4DVTK15
5Kolorcity Kazincbarcika SC15
6ETO FC Győr13
7Soroksár SC13
8Szeged-Csanád Grosics Akadémia12
9FC Ajka11
10Tiszakécskei LC11
11BFC Siófok11
12Szentlőrinc10
13Békéscsaba 1912 Előre9
14Szombathelyi Haladás9
15Nyíregyháza Spartacus FC8
16Aqvital FC Csákvár7
17Budafoki MTE7
18Dorogi FC6
19Credobus Mosonmagyaróvár5
20HR-Rent Kozármisleny4
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!