Komoly szponzora lett a Kecskemétnek, változik a Vasas és a DVTK programja - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Komoly szponzora lett a Kecskemétnek, változik a Vasas és a DVTK programja

Bíró Ádám - 2021. July 26. Monday 19:31
Szurkolói ankétot rendeznek a győriek.
Kép forrása: kecskemetite.hu
KECSKEMÉT:
 
"Újabb komoly szponzorral erősödött klubunk, miután a Merkantil Bank Ligára készülő együttesünk támogatója lett a Phoenix Mecano Kecskemét Kft., mely már rengeteget tett a múltban is a város futballjáért.
 
A Phoenix Mecano Kecskemét Kft. három teljes szezonon keresztül, 2012-2015-ig volt névadó támogatója a Kecskeméti TE-nek, de már a korábbi években is folyamatosan segítette a város futballjának fejlődését, ezzel a céllal álltak be újra NBII-es klubunk mögé. Dr. Nagy Zoltán, a Phoenix Mecano ügyvezetője maga is nagy szurkolója a klubnak, és örömmel tapasztalja, hogy nehéz évek után újra visszatért a profi futball a városba.
 
-Mindig egy személyes dolog is az, hogy ki és mit szeret támogatni. Ez így volt nálam is, hiszen úgy nőttem fel, hogy a foci mindig része volt az életemnek. Fiatalon láthattam egy jó válogatottat, amit szerencsére most is elmondhatunk. Kint voltunk a világbajnokságon, a Videoton például UEFA-kupa döntőt játszhatott, sok meghatározó élményben volt tehát részem. Sosem volt igazából kérdés, hogyha Kecskeméten komoly irányba indul el a labdarúgás, akkor támogatni fogom. Így lettem támogatója 2008-ban is a KTE-nek, még az NBII-ben. Már ott is, majd az élvonalban is rengeteg emlékezetes meccset láthattunk, felejthetetlen a kupagyőzelem is. Nagyon jó élmény volt azokat az éveket is átélni. Sajnos utána más irányt vett a város futballja, de az mindig bennem volt, hogyha megint lesz olyan helyzet, amikor a kecskeméti foci elindul egy fenntartható úton, illetve sikerekkel kecsegtet, akkor mindenképpen újra mellé állunk, ez a pillanat most jött el. A tulajdonos és a város támogatásával is olyan garanciák adottak, amik sikerrel kecsegtetnek. A kultúra támogatása is évek óta személyes hobbim és célom, ezeket a projekteket továbbra folytatjuk, a foci támogatása kapcsolódott most ehhez hozzá. A Phoenix Mecano Kecskemét Kft. mindig egy emblematikus szponzora volt a csapatnak, oda-vissza egy jó kölcsönhatással járt ez, sokan ismerték meg a céget, ezeket az időket is szeretnénk visszahozni ezzel a támogatással – mondta Dr. Nagy Zoltán, a Phoenix Mecano Kecskemét Kft. ügyvezető igazgatója.
 
Természetesen a szereplés kapcsán is megfogalmazta új támogatónk a célokat, Dr. Nagy Zoltán elsősorban egy stabil, élvezetes mérkőzéseket játszó csapatot látna szívesen a Merkantil Bank Ligában.
 
-Én azzal már elégedett lennék, ha egy középmezőnyös szereplést tudna ebben az évben hozni a klub, amivel stabilizálná a helyét elsőként az osztályban. Emellett fontos lenne, hogy jó mérkőzéseken tegye ezt meg a csapat, akár a legerősebb ellenfelekkel szemben is. A lényeg a lelkesedés, a jó személyes hozzáállás – mondta Dr. Nagy Zoltán.
 
A célok megvalósításához fontos a stabil és erős háttér, éppen ezért rendkívül fontos klubunk számára, hogy újabb tradicionális és erős helyi vállalattal bővült a támogatói kör.
 
-Nagyon örülünk annak, hogy a Phoenix Mecano Kecskemét Kft. támogatóink közé került, hiszen ahhoz, hogy a pályán minél eredményesebbek legyünk, feltétlen szükség van támogatókra is, nélkülük nem megy. Egy újabb helyi kötődésű, nagy múltú cég lát lehetőséget abban a munkában, amit még a megyei bajnokságban kezdtünk el, és amit a másodosztályba visszatérve is lépésről lépésre szeretnénk folytatni. Ez mindenképpen egy pozitív visszaigazolás számunkra. Bízunk benne, hogy ezen az úton tovább haladva egy sikeres és eredményekben gazdag együttműködés veszi kezdetét -mondta Dr. Filus Andor, klubunk ügyvezetője."
 
VASAS:
 
"Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a Magyar Labdarúgó Szövetség az eredetileg 2021. augusztus 18-án (szerdán) 19 órára kisorsolt Vasas FC - Budafoki MTE Merkantil Bank Liga bajnoki mérkőzés időpontját 2021. augusztus 18-án, szerdán 18 órára módosította. A találkozót a televízió közvetítésre jelölte ki."
 
GYŐR:
 
"Kedves szurkolóink, kedves ETO-szimpatizánsok! 2021. július 27-én kedden, 17 órakor sajtónyilvános szurkolói ankétot tartunk a győri DiVino Borbár teraszán! Várunk minden érdeklődőt sok szeretettel!
 
A szurkolói ankéton részt vesz Hannich Péter sportigazgató, Horváth Cs. Attila klubigazgató, Klausz László vezetőedző, Priskin Tamás csapatkapitány, Király József, az NB3-as csapat edzője, illetve új igazolásaink.
 
Kérdésed van? Gyere el a szurkolói ankétra, és kérdezz személyesen a vezetőktől!
 
Várunk mindenkit szeretettel kedden 17 órakor a DiVino Borbár teraszán!"
 
DVTK:
 
"Az M4 Sport televízió kérésére az MLSZ Versenybizottsága a Vasas elleni mérkőzés után a Szolnok elleni idegenbeli és a Pécs elleni hazai mérkőzés időpontját is módosította. A Tisza-partján hétfőn 20 órakor, a PMFC ellen pedig vasárnap kora délután lép pályára a DVTK. A Csákvár mellett a Siófok elleni idegenbeli és a Kecskemét elleni hazai meccset sem közvetíti a televíziós csatorna, így azok időpontja nem változott.
 
Az Aquital FC Csákvár kezdeményezte, hogy 17 óra 30 perc helyett 19 órakor kezdődjön a Diósgyőr elleni mérkőzésük, amelyhez a DVTK is hozzájárult, így az 1. fordulóban másfél órával később indul útjára a labda Felcsúton. 
 
Merkantil Bank Liga 2021/2022
1. forduló
2021. augusztus 1., vasárnap (Felcsút, Pancho Aréna)
19:00 Aqvital FC Csákvár - Diósgyőri VTK
 
2. forduló
2021. augusztus 9., hétfő
20:00 Diósgyőri VTK - Vasas FC (Tv.: M4 Sport)
 
3. forduló
2021. augusztus 15., vasárnap
19:00 BFC Siófok - Diósgyőri VTK
 
4. forduló
2021. augusztus 18., szerda
19:00 Diósgyőri VTK - Kecskeméti TE 
 
5. forduló
2021. augusztus 23., hétfő
20:00 Szolnoki MÁV FC - Diósgyőri VTK (Tv.: M4 Sport)
 
6. forduló
2021. augusztus 29., vasárnap
15:00 Diósgyőri VTK - Pécsi MFC (Tv.: M4 Sport)"
LEGFRISSEBB HÍREK
2021. 09. 19. 21:03

Magyar Kupa: újra megye I-es csapatot kapott a Fradi, ZTE-Honvéd - párosítások

Kemény meccs vár a címvédőre, a fővárosban vizitál a Vidi.
2021. 09. 19. 19:49

Magyar Kupa: gálázott a Honvéd, hengerelt a Puskás - vasárnap esti meccsek eredményei

Nem hibáztak az NB I-es gárdák.
2021. 09. 19. 18:21

A Fradi kilence - reakció, gólok története

Albert Flórián nyomodokain az FTC légiósa. 
2021. 09. 19. 17:01

Magyar Kupa: mesterhatos a Fradinál, gólparádé Felsőzsolcán - a délutáni meccsek eredményei

A Nagykanizsa sem szerénykedett.
2021. 09. 19. 09:21

Az NB II-es csapatok vasárnapi kupameccsei

Szpari-Honvéd rangadó, hárman idegenben lépnek pályára.
2021. 09. 18. 21:00

Az NB II-es csapatok szombati kupaeredményei

Két nagyobb meglepetés is történt.
2021. 09. 19. 10:14

Az NB III-as csapatok vasárnapi kupameccsei

Megye I-esek is a középpontban.
2021. 09. 18. 21:17

Az NB III-as csapatok szombati kupaeredményei

Öten tovább is jutottak a legjobb 32 közé.
2021. 09. 19. 15:51

Tiszakécske-Újpest: Oenning öröme, Visinka sem szomorú - reakciók

Jó napot fogott ki a hazai gárda.
2021. 09. 19. 13:45

Köln-Leipzig: Gulácsival külön is foglalkozott a vezetőedző - reakciók

Nem véletlenül dicsérték többen is a hazai kapust.
2021. 09. 18. 10:02

Az NB II-es csapatok szombati kupameccsei

Megyei rangadó vár a Győrre, edzőt váltó csapattal találkozik a Vasas.
2021. 09. 17. 19:12

Szárnyal a Haladás: igaza lett az edzőnek - reakciók

Óriási örömről beszélt a középpályás.
2021. 09. 18. 11:59

Az NB III-as csapatok szombati kupameccsei

Listavezetőt fogad a DEAC és a Dabas, a Vidivel találkozik a Sopron.
2021. 09. 17. 19:43

Szerződésszegés: az Eger nem játszhat saját stadionjában?

A megyei portál foglalkozott az üggyel.
2021. 09. 19. 12:18

Komárom-Mezőkövesd: Bozsik elégedett, Pintér a bírónak üzent - reakciók

Lesz mit kijavítania a vendégeknek.
2021. 09. 19. 10:55

Csodagólt szerzett az MTK légiósa - videó

Átvette mellel, majd bumm!
2021. 09. 19. 10:41

Hatvan-Fradi: egyszer majdnem megdőlt az Újpest elleni nézőcsúcs

Nehézségekkel kell megküzdenie a hatvani edzőnek.
2021. 09. 19. 07:16

Magyar Kupa: négy NB I-es csapat is a továbbjutásért küzd - program

Pályán például a Fradi és a Honvéd is.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1Szombathelyi Haladás18
2Vasas FC17
3Kecskeméti TE HUFBAU17
4Nyíregyháza Spartacus FC17
5DVTK15
6Dorogi FC13
7Szentlőrinc12
8Budafoki MTE11
9Szeged-Csanád Grosics Akadémia11
10Szolnoki MÁV FC11
11WKW ETO FC Győr11
12PMFC9
13Soroksár SC9
14BFC Siófok9
15FC Ajka8
16Budaörs6
17Aqvital FC Csákvár5
18III. Ker. TVE5
19Békéscsaba 1912 Előre3
20Tiszakécskei LC2
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!