Legyőzte élvonalbeli ellenfelét a Budaörs

Budapest – Három gólt rúgtak az MTK-nak edzőmérkőzésen.

MTK: Petkovics, Baki, Vass, Vadnai, Borbély, Vogyicska, Kanta, Kolomojec, Poór, Torghelle, Ramos.
Cserék: Groppioni, Okuka, Katona, Hrepka, Varga.

Budaörs: Horváth G., Kinyik, Horváth L., Tányéros, Ódé, Menyhárt, Csillag, Stieber, Horváth R., Sajbán Máté, Deli.
Cserék: Ordasi, Gyurácz, Petró, Papp, Bata, Pethő, Sajbán Miklós.
Edző: Bognár György

A mérkőzés rövid összefoglalója:

Gera Dániel, Nikházi Márk és Leandro Martínez nélkül állt ki az MTK az Ikarus BSE Sporttelepen megrendezett, másodosztályú Budaörs elleni felkészülési mérkőzésre, melyen a kék-fehérek egygólos vereséget szenvedtek NB II-es ellenfelüktől. A budaörsi gólokat Sajbán, Stieber és Horváth Roland szerezték, az MTK részéről Hrepka kétszer volt eredményes.

A gólok története:

6. perc: Ódé beadását fejelték ki középről, a kipattanót Menyhárt lőtte kapura, a labdába Sajbán Máté tette bele a bal belsőjét, ezzel megzavarva a hazaiak kapusát, így a labda a jobb alsóba gurult be. 0-1!

12. perc: Ódé beadása pattant ki középről Stieber András elé, aki kapásból lőtt kapura, lövése megpattant a védőn, ami így gond nélkül jutott a kapu jobb oldalába. 0-2!

57. perc: A tizenhatos előtt középen egy kavarodást követően Hrepka elé pattant a labda, aki egy az egyben a kapussal a jobb alsóba passzolt. 1-2!

64. perc: Tányéros ugratta ki Horváth Rolandot, aki remekül tolta meg a labdát a védője előtt, majd gurított a kapus lába közt a kapuba. 1-3!

88. perc: A hazaiak egy gyors szabadrúgást követően kerültek helyzetbe, majd a beadást a középen üresen álló Hrepka fejelte be. 2-3!