Megérdemelt díjban részesült a Gyirmót cégvezetője - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Megérdemelt díjban részesült a Gyirmót cégvezetője

Simon Zoltán - 2022. June 09. Thursday 17:00
Reakció az ünnepségről.
Kép forrása: Gyirmót
Attól még, hogy a Gyirmót kiesett az NB I-ből, a cégvezetője, Margitai Zoltán az egyik legjobb és egyben legelismertebb szakembere a magyar labdarúgásnak. A cégvezető nem az a szakmai vezető, aki a szakmai munkáért felel, minden más területhez viszont értenie kell és ez fölöttébb igaz Margitaira.
 
Margitai, mint cégvezető, a klubot üzemeltető összes csapatának a megfelelő működtetéséért felel, ráadásul minden szabályzattal fejből illik tisztában lennie.
 
Ezek miatt a tulajdonságai és emberi kvalitásai miatt is részesülhetett díjazásban.
 
ÍME, A GYIRMÓT KÖZLEMÉNYE:
 
„RANGOS ELISMERÉSBEN RÉSZESÜLT KLUBUNK CÉGVEZETŐJE, MARGITAI ZOLTÁN
 
Pedagógusnap alkalmából adták át a Győr Oktatásügyéért és a Győr Sportjáért díjakat szerda délután a városháza dísztermében.
 
Az ünnepség dr. Dézsi Csaba András polgármester beszédével kezdődött, melyben méltatta a pedagógusokat és a sportért dolgozó szakembereket.
 
A díjazottak között volt Margitai Zoltán, a Gyirmót FC Győr cégvezetője, aki a város labdarúgó sportjának eredményessége érdekében végzett kiemelkedő munkája elismeréseként a Győr Sportjáért díjat vehette át.
 
Az ünnepséget követően a díjazottat kérdeztünk.
 
“Óriási megtiszteltetésként ért, hogy megkaphattam ezt a díjat, hiszen ha az idei és a tavalyi díjazottakat megnézzük – amikor klubunk két tulajdonosa Horváth Ferenc  és Horváth Ernő is részesült a díjazásban – láthatjuk, hogy illusztris társaságba kerültem” – kezdte Margitai Zoltán. “Ez a díj azonban nem csak nekem szól, hanem az egész klubnak! Nyilván a tulajdonosaink nélkül nem tudnánk létezni sem, a klubnál mindenki egyfelé húz, ami nagyban megkönnyíti a munkámat. A szakmai stáb, az utánpótlásban tevékenykedő edzők, a pályamunkások, a kisegítő személyzet, a takarírók, a gazdasági szakemberek, a jogászok, a szervezési osztály mukatársai és valamennyi kolléga munkáját köszönöm, hiszen nélkülük nem részesültem volna ebben az elismerésben! Ez a díj nekik is szól, az ő munkájuk is benne van.”
 
“Amikor 14 éve a klubhoz kerültem, nagy célokat tűztünk ki a tulajdonosokkal. Úgy gondolom, hogy a célok nagy részét sikerült megvalósítanunk. Országos szintű sportlétesítményt sikerült létre hoznunk, az utánpótlásban komoly előrelépést produkáltunk, az NB II egyik legmeghatározóbb csapata lettünk és ez idő alatt már kétszer szerepeltünk az NB I-ben” – értékelt cégvezetőnk.
 
“Mégegyszer szeretném megköszönni mindenki támogatását, aki benne volt ebben a díjban és szeretném megköszönni a város vezetőinek, hogy gondoltak rám és megkaptam a díjat!” – zárta Margitai Zoltán.
 
A polgármester beszéde után dr. Pergel Elza alpolgármesterrel adta át a Győr Oktatásügyéért díjakat az oktatási- kulturális- sport és turisztikai bizottság javaslatai alapján Szentpéteri Mariannának a győri szakképzési centrum Lukács Sándor Járműipari- és gépészeti technikum intézmény vezetőjének, a szakképzés pozitív megítélésének előremozdításáért. Szőlősi Zoltánnénak, a nádorvárosi ének-zenei általános iskola intézményvezetőjének, közel négy évtizedes elkötelezett, innovatív pedagógiai munkájáért. Takács Miklósnak, a Győri SZC Gábor László építő- és faipari szakképző iskola pedagógusának, az oktatás tartalmi modernizációjában, valamint a keresztény- és helyi művelődéstörténeti értékek bemutatásáért végzett munkájáért.
 
Dr. Dézsi Csaba András Radnóti Ákos alpolgármesterrel adta át a Győr Sportjáért díjat Danyi László volt judosnak, birkózónak, mecénásnak, több évtizedes munkájáért, a fiatalok sportolásra nevelésért. Pálfalvi Gábor sportújságírónak, sportriporternek és sportvezetőnek a városban végzett több évtizedes munkájáért, gálaműsorok szervezéséért, a sportmúzeum és a ovi foci létrehozásáért. Dr. Ihász Ferenc, az ELTE pedagógiai-Pszichológiai kar sporttudományi intézete Fehér Miklós labdarúgó akadémia érettek csoportja vezetőjének egyetemi tanárának, a fiatal generáció sporttudatosságra neveléséért publikációiért, kutató munkájáért. Borsodi Géza, a győri vízisport egyesület kajak-kenu edzőjének két évtizedes elhivatott tevékenységéért, versenyfelkészítéséért. Mráz László világbajnok tekézőnek a sport területén kifejtett két évtizedes kiemelkedő edzői munkájáért, és világversenyeken nyújtott teljesítményéért.
 
A díjak átadása után a pedagógusok ünneplése a nádorvárosi ének zene általános iskola műsorával és állófogadással folytatódott."
LEGFRISSEBB HÍREK
2022. 10. 02. 22:07

Csalódottan nyilatkozott a felcsútiak edzője, Csercseszov videóbírózott - reakció

Köszönetet mondott a Kecskemét trénere.
2022. 10. 02. 21:50

Nézőszámok: a Debrecen rangadóján voltak a legtöbben

A Kecskemét meccse lett a második.
2022. 10. 02. 20:52

Puskás Akadémia-Vidi: fogkiütés és pontosztozkodás a megyei rangadón

Nem szakadt meg a hazaiak sorozata.
2022. 10. 02. 18:33

Kecskemét-FTC: döntőnek bizonyult a hatperces rövidzárlat

Kihúzták a zöld-fehérek méregfogát.
2022. 10. 02. 19:08

Kiütötte a Csákvár az MTK-t, rangadót nyert a Pécs - eredmények

Otthon javított az Ajka.
2022. 10. 02. 16:55

Először kapott ki új edzőjével a DVTK, bravúrt ért el a Nyíregyháza - eredmények

Győztek az újoncok.
2022. 10. 02. 18:50

Kilenc gól a Vasas meccsén, megszerezte első győzelmét a Zsámbék - eredmények

Otthon tartották a pontokat Aczél Zoltánék.
2022. 10. 01. 19:51

Simán nyert az MTK, rangadót játszanak Horváth Ferencék - tabella, program

Két listavezető idegenben, egy otthon lép pályára.
2022. 10. 02. 13:27

Marco Rossi elárulta, miért volt taps az olasz himnusz közben

Nagyon meghatódott!
2022. 10. 02. 12:58

Fradisták jelentek meg a magyar válogatott védőjének a meccsén

Észrevették őket.
2022. 10. 01. 18:33

Otthon javíthatnak Bognárék, idegenben menetelhet tovább a DVTK - program

Mindhárom dobogós hazai pályán játszik.
2022. 10. 01. 12:03

Nyíregyháza: visszatért a középpályás

Hivatalos bejelentés.
2022. 09. 30. 13:35

5 játékos kapott eltiltást

Ülésezett a Fegyelmi Bizottság.
2022. 09. 30. 11:21

Hatalmas kötény, pompás szabadrúgás, kiütötte a Csaba a DVSC-t - videó

A hajdúságiak gólja sem volt piskóta.
2022. 10. 02. 12:18

Bundesliga: jót mókázott társaival Szoboszlai Dominik

A BL-találkozóról is beszélt. 
2022. 10. 02. 11:39

Mezőkövesd: újabb edzőcserék?

Bejelentések még nem történtek, de...
2022. 10. 02. 11:19

Puskás Akadémia-Vidi: Fiola sokat játszott 

Harcban a dobogóért.
2022. 10. 02. 08:18

Dzsudzsák ezúttal sem oldalról villantott – videó

Hanem újra mélységből.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1MTK Budapest19
2PMFC19
3Gyirmót FC Győr16
4Kolorcity Kazincbarcika SC16
5DVTK15
6Szeged-Csanád Grosics Akadémia15
7FC Ajka14
8ETO FC Győr14
9Tiszakécskei LC14
10Soroksár SC13
11Szentlőrinc13
12Nyíregyháza Spartacus FC11
13BFC Siófok11
14Aqvital FC Csákvár10
15Békéscsaba 1912 Előre9
16Szombathelyi Haladás9
17Credobus Mosonmagyaróvár8
18HR-Rent Kozármisleny7
19Budafoki MTE7
20Dorogi FC6
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!