Megleckéztették a Vasast a Loki elleni rangadója előtt – EREDMÉNYEK, TABELLA

Javított az újonc.

Hétközi fordulóval folytatódott a küzdelem az NB II-ben. A szerdai játéknap a Budaörs-Vasas és a Szentlőrinc-Kaposvár meccsekkel vette kezdetét. A Vasasnak megszakadt a veretlenségi szériája, hiszen Bene Ferenc alakulata 3-1-es vereséget szenvedett. A budaörsiek az első félidő végén szerezték meg a vezetést Horváth góljával. Pethő az 53. percben vette be a fővárosiak kapuját, erre Vernes válaszolt hat minutummal később. A végeredményt a duplázó Horváth állította be. A feljutásra törő Vasas hat forduló alatt csak kilenc pontot szerzett.

A Szentlőrinc a legutóbbi két meccsén nagy pofonba nézett bele, de az újonc a Kaposvár legyőzésével tudott kozmetikázni a mérlegén. Harsányi góljára még Balázs válaszolt, de a folytatásban már csak szentlőrinci gólokat láthatott a publikum.

A 17.30-kor kezdődött meccsek végeredményei:

Budaörs–Vasas FC 3–1 (Horváth R. 45.+1., 54., 66., ill. Vernes 59.)
Szentlőrinc–Kaposvári Rákóczi FC  3–1 (Harsányi 49.,Kapronczai 73., Sili 84., ill. Balázs Zs. 51.)