Menetel Remili és a Siófok, először nyert az új Vasas – eredmények, tabella

Az MTK és a Budafok sem hibázott.

Az NB II 23. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén a Siófok nagyon fontos meccsen, idegenben 2-1-re verte a Győrt.

Elek és Remili találatainak köszönhetően már harminc perc után kettővel vezettek a Balaton-partiak – a télen érkező támadó igazi vezéregyénisége a Siófoknak, nem véletlen, hogy kiváló formában vannak, és győzelmüknek hála már a harmadik helyen állnak a tabellán. A hajrában még az is belefért nekik, hogy előbb Magasföldi tizenegyest hibázzon, majd öngólt vétsen – a győriek november 3-a óta először kaptak ki az NB II-ben.

Korábban beszámoltunk arról, hogy a feljutásra pályázók közül a listavezető MTK és a második Budafok sem hibázott, míg az újjáalakuló Vasas már a felsőház alsó részét csípi el, mindössze négy pont a különbség a 3. és a 7. helyezett között.

Óriási hétgólos párbajt nyert az MTK – eredmények, tabella

Az alsóházban a Haladás és a Vác helyzete annak ellenére sem egyszerű, hogy mindkét csapat döntetlent játszott vasárnap.

A hajrában jött a Vasas sikere – eredmények, tabella

Eredmények:

ETO FC Győr–BFC Siófok 1–2 (Magasföldi 91. – öngól, ill. Elek B. 18., Remili 29.) (Kihagyott 11-es: Magasföldi 76. – Siófok)

Szolnoki MÁV FC–Szombathelyi Haladás 0–0

Budaörs–Budafoki MTE 0–1 (Skribek 57.)

Dorogi FC–Vác FC 0–0

Soroksár SC–MTK Budapest 3–4 (Orosz M. 11., 71., Lőrinczy 17., ill. Palincsár 12., Cseke 61., Baki 86., Prosser 90.)

Békéscsaba 1912 Előre–Nyíregyháza Spartacus FC 2–2 (Lukács R. 18., Király P. 26., ill. Gyurján 45., Kártik 86.)

Duna Aszfalt TLC–Kazincbarcika 2–2 (Kirchner 38., Lukács D. 46., ill. Kovác 77, Krausz 93.)

Szeged-Csanád Grosics–Gyirmót FC Győr 0–0 (Kiállítva: Széles 41. – Gyirmót)

FC Ajka–Vasas FC 2–3 (Csizmadia Z. 24., Nagy K. 34., ill. Balajti 16., 86. – a másodikat 11-esből, Szatmári L. 20.)