MTK-Pécs: a Diósgyőr profitálhat a végeredményből

Véleményes bírói ítélet is született.

Az NB II-ben a 17. forduló igazi rangadóval indult, az MTK a Pécs együttesét látta vendégül. Stieber Zoltán góljával a hazaiak már a 18. percben megszerezték a vezetést. Nem sokáig volt 1-0 az eredmény, hiszen a 27. minutumban Hadaró egalizált.

A második játékrész derekán Zuigeber köszönt be, de nem tarthatott sokáig az öröme, mivel a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot. Elég véleményes döntés született… A végéhez közeledve Szeles néhány perc alatt kapot két sárgát, ezzel nehéz helyzetbe hozta a csapatát, de a pécsiek elbírták az emberhátrányt.

A pécsiek zsinórban negyedik alkalommal játszottak döntetlent, míg az MTK három győzelem után hullajtott újra pontokat. Ennek az eredménynek az éllovas DVTK örülhet, hiszen ha legyőzi a Nyíregyházát négy pont lesz az előnye a Péccsel, hét pedig az MTK-val szemben.