Nem tudtak javítani helyzetükön a menekülők – eredmények, tabella

Közeledik a Vasas a dobogóhoz.

NB II, 31. forduló
Tiszakécske–ETO FC Győr 0–1 (Múcska 36.)
Balmazújváros–Csákvár 1–3 (Óvári 84., ill. Csilus Á. 4., Skribek 20., Kiprich D.73.  – 11-esből)
Vác FC–BFC Siófok 2–1 (Görgényi 33., Zsolnai R. 35. – 11-esből, ill. Szakály A. 12.) (Kiállítva: Balogh B.  65. – Siófok)
Dorog–Vasas 1–2 (Hegedűs M 64., ill. Király B. 20., Balajti 77. – 11-esből)
Monor–Soroksár 0–2 (Csernik 74., Derekas 83.)
Kazincbarcika–Cegléd 3–0 (Szabó L. 10., Lukács R. 40., 68.)
Mosonmagyaróvár–Budaörs 0–1 (Sajbán Máté 80.)

A Csákvár hosszú időt követően talált vissza a győzelem útjára. Legutóbb február közepén szereztek három pontot, de most Csillus már a 4. percben vezetéshez juttatta a csapatot, végül a Balmaz csak a 84. percben tudott szépíteni. A Vasas szintén fontos mérkőzést nyert, amivel úgy tűnik, közelebb kerülhet a dobogós helyhez. A Tiszakécske gondjai közben tovább nőttek, mivel kikaptak a Győrtől, az viszont jó szemszögükből, hogy mögöttük a Cegléd, a Siófok, a Mosonmagyaróvár, a Monor és a már említett Balmaz sem bírt ellenfelével.