Nyolcgólos meccsen debütált az MTK régi-új edzője, remekelt a Szpari – eredmények, tabella

Nyert a Siófok, a végén jött a dráma Csákváron.

Vasárnap kora délután négy mérkőzéssel kezdődött el az NB II 14. fordulója.

Az MTK a Bognár György távozása utáni korszakot sikerrel kezdte: a régi-új vezetőedző, Horváth Dávid irányításával hétgólos meccsen győzték le Lipcsei Péter együttesét, a Soroksárt.

Remekelt a Nyíregyháza is: a 60. és 72. perc között három gólt szereztek, így 3-0-ra verték a Budafokot. A Siófok a Szentlőrincet múlta felül hazai környezetben, míg a Csákvár a 92. percben szerzett győztes gólt a Mosonmagyaróvár ellen.

Eredmények:

Soroksár SC–MTK Budapest 2–6 (Hudák 6., Halmai 64., ill. Zuigeber 17., 69.,  Németh K. 32., Bognár I. 56., Zsóri 81. – 11-esből, Kovács M. 83.)
BFC Siófok–Szentlőrinc 2–1 (Farkas B. 34., Eördögh 64., ill. Varga B. 62. – öngól)
Nyíregyháza Spartacus FC–Budafoki MTE 3–0 (Gresó 60., 69. – a másodikat 11-esből, Márkus 72.)
Aqvital FC Csákvár–Credobus Mosonmagyaróvár 2–1 (Fejős 50., Hornyák 90+2., ill. Gáncs 49.) – (Kihagyott 11-es: Torvund, 18., Csákvár)