Remekelt a Vasas, Csertőiék Angyalföldre is üzentek – eredmények, tabella

Gond Debrecenben, kiszállt a Budaörs?

Véget ért a 23. forduló az NB II-ben, izgalmakból és gólokból ezúttal sem volt hiány.

Vasárnap délutánra két meccs jutott, a Szeged-Haladás és a Vasas-Szentlőrinc. Az előbbi meccsen a hazai csapat korán előnyhöz jutott, ám még a szünet előtt egyenlített a Szombathely, majd a hajrában a vezetést is megszerezte. A Vasas magabiztos játékkal és 3-0-ás végeredménnyel tartotta otthon a 3 pontot.

Magyar Aranylabda 2020: Gulácsi, Szoboszlai vagy Willi Orbán? – NB1.hu

Így az angyalföldi csapat már csak 6 pontra van a listavezető DVSC-től, mely a hétvégén kikapott a Szolnoktól. A Gyirmót sorozatban a második győzelmével bejelentkezett a feljutásért, csipán négy pontra van a Vasastól. Sorozatban negyedik nyeretlen meccsén van túl a Budaörs, így szinte kijelenthető, hogy kiszállt a feljutásért vívott harcból. Ami a tabella végét illet, szinte biztos, hogy nem tartja meg az NB II-es tagságát a DEAC, jelenleg 13 pontra vannak Sándor Tamásék a bennmaradást jelentő 17. helytől.

EREDMÉNYEK:

DEAC–BFC Siófok 1–5 (Soltész J. 67., ill. Balogh B. B. 28., 49., Horváth P. 79., 83. – az elsőt 11-esből, Elek B. 90+2.)
Gyirmót FC Győr–Budaörs 2–0 (Nagy P. 67., 68.)
FC Ajka–Aqvital FC Csákvár 2–2 (Soltész D. 30. – 11-esből, Zsolnai 90+3., ill. Kocsis B. 28., Daru 61.)
Pécsi MFC–Kolorcity Kazincbarcika SC 4–2 (Preklet 21., Grabant 36., Bartha 54. – 11-esből, Geiger 74., ill. Kovács M. 56., Oltean 68.)
Soroksár SC–WKW ETO FC Győr 1–0 (Gárdos 87.)
Dorogi FC–Nyíregyháza Spartacus FC 1–0 (Dlusztus 80.)
Kaposvári Rákóczi FC–Békéscsaba 1912 Előre 1–1 (Balázs Zs. 35. – 11-esből, ill. Paudits P. 90+3.)
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szombathelyi Haladás 1–2 (Jovanovic 16., ill. Németh Márió 44. – 11-esből, Medgyes 85.)
Vasas FC–Szentlőrinc 3–0 (Radó 2., Silye 50., Feczesin 70.) – Kiállítva: Nikics 55. (Szentlőrinc); Kihagyott 11-es: Cenaj 81. (Szentlőrinc)

A tabella a linkre kattintva érhető el.

KORÁBBAN:

Idén hibátlan a Fradi kupaellenfele, új szereplő jutna fel – eredmények, tabella