Remili duplával nyitott, thriller Nyíregyházán – eredmények, tabella

Zsóri gólt rúgott. Iksz a Budafok-Csákváron, átalakult a tabella eleje.

Felkelt téli álmából az NB II mezőnye is, vasárnap délután a 22. forduló hét mérkőzésével folytatódott a bajnokság. A tabellára pillantva a játéknap rangadóját a Budafok és a Csákvár játszotta, a 2. és a 4. csatája egállal végződött, az 1-1-es végeredményt az utolsó 20 percben alakították ki gólváltásnak köszönhetően a felek.

A debütáló Remili Mohamed duplájának is köszönhetően nyert a Siófok a Gyirmót otthonában, ezzel meg is előzték a riválist. Nem hibázott Tiszakécskén, így még szorosabbra fonta az élmezőnyt a Győr, ellenben a Nyíregyháza picit leszakadt az első hat helytől, hisz drámai fordulatok után kaptak ki odahaza 5-3-ra a Soroksártól – a 43. percben 3-2-re még a Szpari vezetett, három perccel később 4-3-as előnnyel már Lipcsei Péterék vonulhattak elégedettebben a szünetre, a második játékrészben még egyet rámoltak be a hazaiaknak.

A Budaörs Zsóri Dániel találatával hozta még nehezebb helyzetbe a Vácot, míg a Kazincbarcika-Ajka és a Haladás-Szeged összecsapás döntetlennel zárult – utóbbi volt az egyetlen olyan találkozó, amelyen nem született gól.

Eredmények:

Kazincbarcika–Ajka 1–1 (Németh T. 68., Lengyel B. 21.)

Nyíregyháza–Soroksár 3–5 (Hornyák 7., 43., Szinanovics 36., ill. Pászka 11., 44., Lőrinczy 16., 45+2., –a másodikat 11-esből, Erdélyi 93.)

Vác–Budaörs 0–1 (Zsóri 62.)

Budafok–Csákvár 1–1 (Skribek 72., ill. Mim 85.)

Haladás–Szeged 0–0

Gyirmót–Siófok 1–3 (Herjeczki 14., ill. Remili 8., 20., – a másodikat 11-esből, Elek B. 36.)

Tiszakécske–ETO FC Győr 0–2 (Vaskeba 39., Vári 90.)

Később:

17.00 MTK-Dorog

17.00 Vasas-Békéscsaba

Tabella a linkre kattintva érhető el.

FRISSÍTÉS:

MTK: tovább az NB I felé, Vasas: csak a szurkolók ünnepeltek – eredmények, tabella