Siófok: a magyar U18-as válogatott játékosa érkezett - reakció - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Siófok: a magyar U18-as válogatott játékosa érkezett - reakció

NB2.hu - 2022. August 04. Thursday 12:37
Az egészségügyi stáb egykori labdarúgóval bővült.
Kép forrása: BFC Siófok/Facebook
Az NB II-ben szereplő BFC Siófok bejelentése:
 
"Nagy-Kolozsvári Dániel személyében új játékost köszönthetünk klubunknál. A középpályán bevethető 2004-es születésű Dani korosztályos válogatott kerettag, és az U18-as csapat svédországi edzőtáborában talpsérülést szenvedett, ami miatt a bemutatkozása a BFC Siófoknál még nem történhetett meg. Dani teljes erőbedobással készül és keményen edz, hogy minél előbb pályára léphessen.
 
„Jól érzem magam a BFC Siófoknál! Az elejétől kezdve érezhető volt, hogy a csapatnál jó a hangulat, és mindenki éhes a sikerre! Családias közegbe kerültem, aminek nagyon örülök! Szeretnék minél több játékpercet kiharcolni, minél több lehetőséghez jutni és élni azokkal! A célom a tapasztalatszerzés és a fejlődés, amihez minden adott nálunk”! – nyilatkozta Dani honlapunknak.
 
Mit vársz az NB II idei szezonjától, illetve a csapattól?
 
„Sokan tudják, hogy az NB II-ben bárki megverhet bárkit. Az idei bajnokság során is lehetnek meglepetések. Az biztos, hogy mindenegyes pont megszerzése fontos lesz a végkimenetelben. A tavalyi szezon jól sikerült, hiszen az 5.helyet érték el a srácok. Mindenki úgy fut neki a bajnokságnak és minden mérkőzésnek, hogy azt meg szeretnénk nyerni. Szeretnénk hasonló eredményt produkálni, mint tavaly, vagy akár még jobbat. Fiatalodott a csapat az előző szezonhoz képest, de én bizakodó vagyok. A bajnokságból eddig egy forduló ment le, ezért messzemenő következtetéseket nem tudunk levonni, de biztos vagyok benne, hogy a csapat mindent megtesz a jó szereplés érdekében idén is! A DVTK elleni győzelem lendületet adhat, és örülünk, hogy sikerült a szurkolóinknak örömet szerezni!”
 
Egy-két érdekesség még Daniról:
 
Kedvenc film: A visszatérő
 
Kedvenc zene: Time of Our Lives
 
Kedvenc étel: tökfőzelék
 
Kedvenc csapat: Liverpool
 
Kedvenc játékos vagy példakép: Thiago Alcantara és Gera Zoltán"
 
A Balaton-parti gárda egészségügyi stábjához Béres Zoltán csatlakozott, erről a következő közleményt adta ki a klub:
 
"Béres Zoltán Felcsúton kezdte labdarúgó pályafutását, játszott többek kötött Százhalombattán, Ajkán, Csákváron és Iváncsán. Kispályázott és futsalozott is. „Béri” aktív karrierje befejeztével se szakadt el a focitól, masszőrként kezdett el dolgozni. A tavalyi szezon során besegített Borza Attilának a munkában beugrósként, most viszont már klubunk alkalmazásában áll. Mint volt labdarúgó, tisztában van vele, mire van szüksége a játékosoknak, nem véletlen kedvelték meg villámgyorsan az öltözőben, és masszőrkollégájával is jó kapcsolatot alakítottak ki. Vele beszélgettünk röviden.
 
„Nagyon jól érzem magam a BFC Siófoknál. Voltam már itt egy félévet, úgyhogy nem volt ismeretlen a közeg. Szeretek itt lenni, szeretem a srácokat és az edzőket. Mindenki nagyon jól fogadott, a terveim között szerepelt, hogy visszatérjek, amit nagyon vártam már. Bíztam benne, hogy eljön ez a pillanat, és így hogy megvan a srácokkal az összhang, örömmel látom el a feladataim. Nagyon rendben van a társaság, jó a csapat, motiváltak a játékosok, ami nagyon tetszik nekem, ennek megfelelően jók az edzések is. Nagyon bízom a sikeres szereplésben!”
 
A DVTK ellen debütáltál tétmeccsen, ami egy fantasztikus győzelemmel zárult. Hogy élted meg a találkozót?
 
„Eufórikus volt a hangulat. Őszinte leszek, engem nem lepett meg a csapat mutatott játéka és az eredményessége, számítottam rá, hogy a nyitófordulóban jó eredményt fogunk elérni a bajnoki címre és feljutásra esélyes diósgyőriek ellen. Nagyon örülök a 3 pont megszerzésének, és bízom a jó folytatásban!”
 
Hétvégén következik az Aqvital FC Csákvár elleni mérkőzés, ahol játszottál és utoljára masszőrködtél is. Milyen találkozót vársz vasárnap?
 
„Kiélezett meccs lesz az biztos, nem lesz egyszerű mérkőzés. A mostani csákvári csapatot annyira nem ismerem, ott is voltak változások a játékoskeretben a nyár folyamán. Ők is egy jó eredményt értek el az első fordulóban, azért Szombathelyen pontot szerezni nem rossz dolog. Mi úgy érzem rendben vagyunk! Ugyanazzal a küzdeni akarással, szervezettséggel és motiváltsággal fogunk pályára lépni, mint a DVTK ellen, és a 3 pontért utazunk Csákvárra!”  
 
A Siófok remekül kezdte az NB II-t, hiszen az első fordulóban a Diósgyőrt győzte le.  
LEGFRISSEBB HÍREK
2022. 11. 30. 12:09

Máig bánt, hogy a Honvéddal nem ejtettük ki a Manchester Unitedet

Az 1993-as magyar bajnokcsapat finn edzője elmondta, Illés Béla mire lett volna képes légiósként.
2022. 11. 30. 11:09

Kecskemét: hosszabbított az alapember - reakció

Hivatalos bejelentés.
2022. 11. 30. 10:23

Puskás Akadémia: visszatért a súlyos térdsérülést szenvedő középpályás

Február óta készült rá.
2022. 11. 30. 09:29

Csíkszereda: László Csaba veszi át a csapat irányítását

Hivatalos bejelentés.
2022. 11. 29. 19:13

MTK: kiadta az ukázt a vezetőedző

Elmondta, mit kell kijavítaniuk.
2022. 11. 28. 20:21

Győr-DVTK: kiakadt a játékosaira a hazaiak edzője - reakciók

Fegyelmezett játékkal győzött a Diósgyőr.
2022. 11. 29. 20:56

Győrben zárja az évet Aczél Zoltán csapata - reakció

Bővültek a Kerület variációs lehetőségei.
2022. 11. 28. 19:13

III. Kerület-Csorna: tűrhető kezdés után förtelmes folytatás - reakció

Újoncot avattak Aczél Zoltánék.
2022. 11. 30. 06:33

Szerdai foci: újabb négy meccset rendeznek a vb-n

Többek között Argentína és Franciaország is pályára lép.
2022. 11. 29. 22:13

Paks: újabb ultrafutóversenyen indult Ferenczi István

A problémákról is őszintén beszélt.
2022. 11. 28. 10:16

Nézőszámok: a Pécs győzelmét látták a legtöbben

A győriek rangadója is sok nézőt vonzott.
2022. 11. 27. 17:08

Gólzápor Szombathelyen, Győrben sem lassított a DVTK - eredmények, tabella

Nagy izgalmak voltak a Pécs meccsén.
2022. 11. 27. 16:25

Kikapott az Újpest, a Fradi és a Vidi is - eredmények, tabella

Hengerelt Urbán Flórián csapata, nagy pofont kapott a ZTE.
2022. 11. 26. 15:21

Gólcsend a csúcsrangadón - eredmény, tabella

Nem bírt egymással a Tatabánya és a Veszprém.
2022. 11. 29. 21:37

Leipzig: profi szerződést kapott a 18 éves tehetség

Az edzője is méltatta.
2022. 11. 29. 20:08

Otthoni baleset: kórházba került Kiprich József

Elmondta, több csontja is eltört.
2022. 11. 29. 18:48

U17: nem sokáig örülhetett a magyar válogatott - reakció

Csütörtökön lehet javítani.
2022. 11. 29. 18:26

Eb-négyes döntő lesz Debrecenben: reagált a magyar válogatott pályaedzője

Sokat segíthetnek a drukkerek.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1DVTK40
2PMFC36
3Szeged-Csanád Grosics Akadémia34
4MTK Budapest32
5Gyirmót FC Győr30
6Aqvital FC Csákvár27
7Soroksár SC26
8Szombathelyi Haladás26
9FC Ajka25
10Credobus Mosonmagyaróvár24
11ETO FC Győr23
12BFC Siófok23
13Tiszakécskei LC22
14Nyíregyháza Spartacus FC21
15Budafoki MTE21
16Szentlőrinc20
17Kolorcity Kazincbarcika SC20
18Békéscsaba 1912 Előre17
19HR-Rent Kozármisleny15
20Dorogi FC13
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!