Siófok: a magyar U18-as válogatott játékosa érkezett - reakció - NB2.hu
NB II-es focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB3 logó

Siófok: a magyar U18-as válogatott játékosa érkezett - reakció

NB2.hu - 2022. August 04. Thursday 12:37
Az egészségügyi stáb egykori labdarúgóval bővült.
Kép forrása: BFC Siófok/Facebook
Az NB II-ben szereplő BFC Siófok bejelentése:
 
"Nagy-Kolozsvári Dániel személyében új játékost köszönthetünk klubunknál. A középpályán bevethető 2004-es születésű Dani korosztályos válogatott kerettag, és az U18-as csapat svédországi edzőtáborában talpsérülést szenvedett, ami miatt a bemutatkozása a BFC Siófoknál még nem történhetett meg. Dani teljes erőbedobással készül és keményen edz, hogy minél előbb pályára léphessen.
 
„Jól érzem magam a BFC Siófoknál! Az elejétől kezdve érezhető volt, hogy a csapatnál jó a hangulat, és mindenki éhes a sikerre! Családias közegbe kerültem, aminek nagyon örülök! Szeretnék minél több játékpercet kiharcolni, minél több lehetőséghez jutni és élni azokkal! A célom a tapasztalatszerzés és a fejlődés, amihez minden adott nálunk”! – nyilatkozta Dani honlapunknak.
 
Mit vársz az NB II idei szezonjától, illetve a csapattól?
 
„Sokan tudják, hogy az NB II-ben bárki megverhet bárkit. Az idei bajnokság során is lehetnek meglepetések. Az biztos, hogy mindenegyes pont megszerzése fontos lesz a végkimenetelben. A tavalyi szezon jól sikerült, hiszen az 5.helyet érték el a srácok. Mindenki úgy fut neki a bajnokságnak és minden mérkőzésnek, hogy azt meg szeretnénk nyerni. Szeretnénk hasonló eredményt produkálni, mint tavaly, vagy akár még jobbat. Fiatalodott a csapat az előző szezonhoz képest, de én bizakodó vagyok. A bajnokságból eddig egy forduló ment le, ezért messzemenő következtetéseket nem tudunk levonni, de biztos vagyok benne, hogy a csapat mindent megtesz a jó szereplés érdekében idén is! A DVTK elleni győzelem lendületet adhat, és örülünk, hogy sikerült a szurkolóinknak örömet szerezni!”
 
Egy-két érdekesség még Daniról:
 
Kedvenc film: A visszatérő
 
Kedvenc zene: Time of Our Lives
 
Kedvenc étel: tökfőzelék
 
Kedvenc csapat: Liverpool
 
Kedvenc játékos vagy példakép: Thiago Alcantara és Gera Zoltán"
 
A Balaton-parti gárda egészségügyi stábjához Béres Zoltán csatlakozott, erről a következő közleményt adta ki a klub:
 
"Béres Zoltán Felcsúton kezdte labdarúgó pályafutását, játszott többek kötött Százhalombattán, Ajkán, Csákváron és Iváncsán. Kispályázott és futsalozott is. „Béri” aktív karrierje befejeztével se szakadt el a focitól, masszőrként kezdett el dolgozni. A tavalyi szezon során besegített Borza Attilának a munkában beugrósként, most viszont már klubunk alkalmazásában áll. Mint volt labdarúgó, tisztában van vele, mire van szüksége a játékosoknak, nem véletlen kedvelték meg villámgyorsan az öltözőben, és masszőrkollégájával is jó kapcsolatot alakítottak ki. Vele beszélgettünk röviden.
 
„Nagyon jól érzem magam a BFC Siófoknál. Voltam már itt egy félévet, úgyhogy nem volt ismeretlen a közeg. Szeretek itt lenni, szeretem a srácokat és az edzőket. Mindenki nagyon jól fogadott, a terveim között szerepelt, hogy visszatérjek, amit nagyon vártam már. Bíztam benne, hogy eljön ez a pillanat, és így hogy megvan a srácokkal az összhang, örömmel látom el a feladataim. Nagyon rendben van a társaság, jó a csapat, motiváltak a játékosok, ami nagyon tetszik nekem, ennek megfelelően jók az edzések is. Nagyon bízom a sikeres szereplésben!”
 
A DVTK ellen debütáltál tétmeccsen, ami egy fantasztikus győzelemmel zárult. Hogy élted meg a találkozót?
 
„Eufórikus volt a hangulat. Őszinte leszek, engem nem lepett meg a csapat mutatott játéka és az eredményessége, számítottam rá, hogy a nyitófordulóban jó eredményt fogunk elérni a bajnoki címre és feljutásra esélyes diósgyőriek ellen. Nagyon örülök a 3 pont megszerzésének, és bízom a jó folytatásban!”
 
Hétvégén következik az Aqvital FC Csákvár elleni mérkőzés, ahol játszottál és utoljára masszőrködtél is. Milyen találkozót vársz vasárnap?
 
„Kiélezett meccs lesz az biztos, nem lesz egyszerű mérkőzés. A mostani csákvári csapatot annyira nem ismerem, ott is voltak változások a játékoskeretben a nyár folyamán. Ők is egy jó eredményt értek el az első fordulóban, azért Szombathelyen pontot szerezni nem rossz dolog. Mi úgy érzem rendben vagyunk! Ugyanazzal a küzdeni akarással, szervezettséggel és motiváltsággal fogunk pályára lépni, mint a DVTK ellen, és a 3 pontért utazunk Csákvárra!”  
 
A Siófok remekül kezdte az NB II-t, hiszen az első fordulóban a Diósgyőrt győzte le.  
LEGFRISSEBB HÍREK
2022. 08. 17. 21:07

Köln-Vidi: erőfelmérő a javából

Michael Boris és Dárdai Palkó válaszolt.
2022. 08. 17. 19:08

FTC-Shamrock: megvan a siker kulcsa

Nagy lehetőség előtt az írek.
2022. 08. 17. 18:08

Vasas: örömhír a szurkolóknak a közönségkedvencről

Hivatalos bejelentés. 
2022. 08. 17. 17:32

Köln-Vidi: sörmeccsen ismerkedtek meg a vezetőedzők

Kiderült, miért kell vigyázni a Fehérvárral.
2022. 08. 17. 21:32

Megtalálta a helyes utat a DVTK, a viharsarokban vendégeskedett az MTK

Szomszédvárak csatája Baranyában.
2022. 08. 17. 19:37

Debütált a Szpari új edzője, négyet vágott a Győr

Eredmények, tabella.
2022. 08. 17. 20:15

Hetet rúgott az Iváncsa, háromgólos hátrányból fordított a Pénzügyőr

Eredmények, tabellák.
2022. 08. 17. 12:50

Szoros csatát hozott az FTC és a Honvéd meccse

Eredmények, tabellák.
2022. 08. 17. 16:24

Egy-egy kulcsember biztosan kihagyja a Vasas-Honvédot

Volt, ahol nem voltak biztonságban a játékvezetők.
2022. 08. 17. 15:14

Köln-Vidi: az aláírások

A reptéren és a hotelnél is.
2022. 08. 16. 17:36

2 milliós szegedi büntetés, új igazolás Siófokon - a szerdai program

Mindhárom dobogós idegenben játszik.
2022. 08. 15. 18:07

Nyíregyháza: edzőváltás - reakciók

Visszatér a kispadra a Vasast legyőző szakember.
2022. 08. 16. 18:02

Brutális bombagól után jön a hétközi forduló - videó, szerdai program

Öt hibátlan csapat maradt még.
2022. 08. 15. 18:53

Balatonfüred-Érd: kiütés - reakció

Osztálykülönbség volt a csapatok között.
2022. 08. 17. 15:08

FTC-Shamrock: ez a legfontosabb a Ferencvárostól - reakció

Csercseszov és Pászka meglátásai.
2022. 08. 17. 11:36

Bozsik József: remek jubileum

Százegyig meg sem állt.
2022. 08. 17. 10:47

FTC: Orosz Pál a bajnoki rivális sikeréért is szorít

Elárulta, mit vár a csapattól az írek ellen.
2022. 08. 17. 10:30

Köln-Vidi: a csapattal tartott a megsérült alapember

Útnak indultak a fehérváriak. 
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1MTK Budapest10
2Kolorcity Kazincbarcika SC9
3PMFC8
4Gyirmót FC Győr7
5Soroksár SC7
6Szombathelyi Haladás7
7FC Ajka6
8Békéscsaba 1912 Előre6
9ETO FC Győr6
10DVTK6
11Szeged-Csanád Grosics Akadémia6
12BFC Siófok6
13Aqvital FC Csákvár6
14HR-Rent Kozármisleny4
15Tiszakécskei LC4
16Szentlőrinc4
17Nyíregyháza Spartacus FC3
18Credobus Mosonmagyaróvár3
19Dorogi FC3
20Budafoki MTE2
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!